Sabina Krupa

NEO24.PL wprowadza kredyt 0% online

W ubiegłym roku Polacy wydali w internecie prawie 16 mld zł. Konsumenci są świadomi swoich praw: gwarancji, możliwości reklamacji oraz dodatkowych korzyści. Kolejną dogodność w tym segmencie rynku inicjuje sklep internetowy NEO24.PL, wprowadzając kredyt 0%.

NEO24.PL – Weekend Darmowych Odbiorów

Sklep internetowy NEO24.PL przygotował specjalną promocję – już w najbliższy weekend każda osoba, która złoży dowolne zamówienie, będzie mogła je odebrać w Punkcie Wydań Osobistych, nie płacąc ani za kuriera, ani za dostarczenie do punktu wydań.

Sprzedaż TV 3D wzrosła o 100%

Kiedy w połowie tego roku w polskich sklepach zaczęły pojawiać się telewizory z techniką 3D, wielu specjalistów zastanawiało się czy mimo wysokich cen, sięgających kilkunastu tysięcy złotych, przekonają do siebie konsumentów? Pierwsze wyniki sprzedaży wskazują, że producenci TV 3D mogą mówić o sukcesie.

Boom na lustrzanki

Zwykły aparat kompaktowy dostępny na polskim rynku kosztuje ok. 200 zł. Na średniej klasy lustrzankę trzeba wydać przynajmniej 10 razy więcej, czyli ok. 2 000 zł. Pomimo tego Polacy wybierają droższy sprzęt, ale wysokiej jakości a sprzedaż lustrzanek wzrosła o 150%.

Pierwsze Komunie – dobry czas dla e-sklepów z elektroniką

Kwiecień i maj każdego roku, to czas zwiększonej sprzedaży elektroniki. Rodzice wybierają wtedy prezenty dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii. Konsole do gier, komórki, laptopy warte od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych – to najczęściej kupowane prezenty.

Przewiń do góry