Saferinternet.pl

Internet to okno na świat, cały świat

23 kwietnia 2009 roku w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zainaugurowana została kolejna odsłona kampanii społecznej „Dziecko w Sieci” poświęcona problemowi kontaktów dzieci z niebezpiecznymi treściami w Internecie. Akcja realizowana pod hasłem „Internet to okno na świat, cały świat” jest wspólnym przedsięwzięciem Fundacji Dzieci Niczyje i NASK, realizowanym w ramach projektu Saferinternet.pl. Kampania prowadzona będzie pod honorowym patronatem Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania.

Baw się w Internecie – Bezpiecznie

10 lutego 2009 roku, już po raz piąty, Fundacja Dzieci Niczyje oraz NASK, realizatorzy unijnego projektu Saferinternet.pl, organizują w Polsce Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI).

Dzień Bezpiecznego Internetu juz po raz czwarty

12 lutego 2008 już po raz czwarty Fundacja Dzieci Niczyje oraz NASK, realizatorzy unijnego projektu Saferinternet.pl, organizują w Polsce obchody Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI). Głównym Partnerem DBI 2008 jest Fundacja Grupy TP. Dzień Bezpiecznego Internetu, ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu „Safer Internet”, ma na celu propagowanie działań na rzecz bezpieczeństwa dzieci i …

Dzień Bezpiecznego Internetu juz po raz czwarty więcej »

Scroll to Top