Seagate

Dyski twarde z filmowymi hitami

Jeden z największych producentów komputerowych dysków twardych, firma Seagate, podpisała porozumienie z Paramount Digital Entertainment, oddziałem wytwórni Paramount Pictures na mocy którego na specjalnie oznaczonych dyskach preinstalowana będzie kolekcja hollywoodzkich hitów. Amerykańscy klienci będą mogli odblokować filmy i odtwarzać je na wielu urządzeniach.

Google do przodu

Firma Google opublikowała wyniki finansowe za ostatni kwartał 2008 roku. Okazuje się, że nie jest najgorzej, przynajmniej w porównaniu z Yahoo! i Microsoftem – donosi Gazeta Wyborcza.

Seagate nawiązuje pertnerstwo z home.pl

Seagate Technology ogłasza rozpoczęcie strategicznej współpracy z firmą home.pl. home.pl, dostawca usług hostingowych, ujednolici architekturę systemów pamięci masowych w oparciu o najnowsze rozwiązania klasy enterprise dostarczone przez Seagate Technology. Pozwoli to zwiększyć wydajność systemów pamięci masowych i podnieść poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych ponad 700 tys. użytkowników usług home.pl. Seagate Technology zapewni również bezpośrednie i dedykowane …

Seagate nawiązuje pertnerstwo z home.pl więcej »

Scroll to Top