Sedo

Podsumowanie tygodnia

Mijający tydzień obfitował w ciekawe doniesienia od firmy Microsoft, także polski oddział Orange miał coś do powiedzenia. Zapraszamy na cotygodniowy przegląd najciekawszych informacji z rynku e-biznes.

Sedo: inwestorzy domenowi powinni podawać ceny [wywiad]

O domenowym rynku wtórnym rozmawiamy z Patrycją Krol z Sedo odpowiedzialną za opiekę nad rynkiem polskim i częścią rynku globalnego. Pytamy o to co jest największą blokadą w rozwoju rynku i jakie ceny można uzyskać za dobre domeny?

Sex.com w Księdze Rekordów Guinnessa

Prowadzona przez firmę Sedo sprzedaż domeny Sex.com za 13 mln dolarów została nie tylko oficjalnie potwierdzona; transakcja znalazła się właśnie w Księdze Rekordów Guinnessa pod hasłem „najdroższa domena internetowa”.

Sedo sprzedała domeny za ponad 100 mln dolarów

Firma Sedo podsumowała swoje wyniki w 2010 roku. Poinformowała m.in., że pośredniczyła w sprzedaży domen o wartości nieco ponad 101 mln dolarów. Po raz pierwszy udało osiągnąć się dziewięciocyfrowy wynik.

Kwartalny raport Sedo: stabilny wzrost domenowego rynku

.COM pozostaje najbardziej popularnym rozszerzeniem, .DE jest cieszącym się największym zainteresowaniem ccTLD, a .FR osiągnęła największą średnią wartość sprzedaży – wynika z kwartalnego raportu platformy Sedo.

MeetDomainers – już za miesiąc w Sopocie

Już za niespełna miesiąc odbędzie się trzecie z kolei Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych MeetDomainers. Tym razem Organizatorzy postawili na lokalizację sprzyjającą nawiązywaniu kontaktów – dlatego wybór padł na Sofitel Grand w Sopocie – na plaży, tuż obok sopockiego molo. Termin został wyznaczony na 19-21 sierpnia.

Scroll to Top