PrivateJet.com najdroższą domeną w historii?

Opublikowano: 23 lutego 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Spółka Nations Luxury Transportation poinformowała, że finalizuje przejęcie domeny PrivateJet.com za… 30,18 mln dolarów! Jeśli informacja jest prawdziwa to będzie to najdroższa sprzedaż domeny w historii.

aznews.plPrivateJet.com najdroższą domeną w historii?

Mike Mann przekaże udziały w Sex.com na cele charytatywne. Pod pewnym warunkiem…

Opublikowano: 1 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Niekończąca się opowieść, w której głównym bohaterem jest domena Sex.com, trwa w najlepsze. Mike Mann, który zablokował mającą odbyć się w połowie marca licytację, zgodził się przekazać swoją „część domeny” na rzecz PETA, aktywistów walczących o prawa zwierząt.

aznews.plMike Mann przekaże udziały w Sex.com na cele charytatywne. Pod pewnym warunkiem…

Licytacja Sex.com odwołana!

Opublikowano: 18 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Aukcja Sex.com jednak się nie odbędzie. Do sądu wpłynął właśnie wniosek dotyczący upadłości spółki Escom, właściciela domeny. Nie wiadomo czy i kiedy nazwa zostanie ponownie wystawiona na sprzedaż.

Dawid ZarazińskiLicytacja Sex.com odwołana!

Nowy rekord na rynku domen?

Opublikowano: 12 marca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Jak informuje serwis Domeny.pl domena Fund.com została sprzedana za rekordową kwotę prawie 10 mln dolarów (dokładnie: 9.999.950 USD). Nabywcą tego adresu jest spółka giełdowa z Nowego Yorku, Fund.com, wcześniej znana jako Meade Technologies.  Zdaniem firmy Clek Media (firma konsultingowa i pośrednik sprzedaży), która donosi o transakcji, jest to nowy rekord na światowym rynku domen. Firma powołuje się na raporty, według …

Hanna LaskowskaNowy rekord na rynku domen?