Sex.com

PrivateJet.com najdroższą domeną w historii?

Spółka Nations Luxury Transportation poinformowała, że finalizuje przejęcie domeny PrivateJet.com za… 30,18 mln dolarów! Jeśli informacja jest prawdziwa to będzie to najdroższa sprzedaż domeny w historii.

Sex.com w Księdze Rekordów Guinnessa

Prowadzona przez firmę Sedo sprzedaż domeny Sex.com za 13 mln dolarów została nie tylko oficjalnie potwierdzona; transakcja znalazła się właśnie w Księdze Rekordów Guinnessa pod hasłem „najdroższa domena internetowa”.

Licytacja Sex.com odwołana!

Aukcja Sex.com jednak się nie odbędzie. Do sądu wpłynął właśnie wniosek dotyczący upadłości spółki Escom, właściciela domeny. Nie wiadomo czy i kiedy nazwa zostanie ponownie wystawiona na sprzedaż.

25 urodziny domeny .com

Dziś mija 25 lat od zarejestrowania adresu Symbolics.com, pierwszej domeny w historii internetu.

Nowy rekord na rynku domen?

Jak informuje serwis Domeny.pl domena Fund.com została sprzedana za rekordową kwotę prawie 10 mln dolarów (dokładnie: 9.999.950 USD). Nabywcą tego adresu jest spółka giełdowa z Nowego Yorku, Fund.com, wcześniej znana jako Meade Technologies.  Zdaniem firmy Clek Media (firma konsultingowa i pośrednik sprzedaży), która donosi o transakcji, jest to nowy rekord na światowym rynku domen. Firma …

Nowy rekord na rynku domen? więcej »

Scroll to Top