SkyDrive

SkyDrive już dla Androida

Chmura Microsoftu, SkyDrive, w końcu dostępna jest w formie aplikacji na Androida. Niestety na razie tylko z podstawowymi funkcjami.

Dropbox podwaja przestrzeń dyskową

Przestrzeń dyskowa usługi Dropbox wzrasta dwukrotnie, w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów oraz działania konkurencji.

Zmiany w chmurze Microsoftu

Zmienia się powierzchnia wirtualnego dysku od Microsoftu. Pojawia się również integracja z systemami Windows i OS X.

Chińska chmura od Baidu

Chińska firma będąca właścicielem wyszukiwarki Baidu, zapowiedziała wprowadzenie na rynek platformy Baidu Claud WangPan. To kolejny krok w zakresie rozwoju Baidu, o którym informujemy, konkurujący z takimi usługami jak choćby DropBox.

Office Web – Google Docs Killer?

Na Worldwide Partner Conference w Nowym Orleanie, korporacja z Redmond ogłosiła, że pakiet Microsoft Office 2010 osiągnął odpowiedni poziom do umożliwienia testowania przez dużą liczbę użytkowników. Szczególnie jednak interesująco prezentują się plany Office Web, czyli przeglądarkowe wersje Worda, Excela, Power Pointa oraz OneNote. Czy Google powinno czuć się zaniepokojone? Z pewnością.

GDrive czyli e-dysk od Google

Google planuje w ciągu najbliższych miesięcy uruchomić usługę przechowywania plików online (e-dysk). Właściciel najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki chce rywalizować z takimi produktami jak SkyDrive Microsoftu, Xdrive AOL-u i iDisk Apple’a – podaje ArsTechnica powołując się na internetowe wydanie dziennika “Wall Street Journal”. Pierwsze informacje na temat GDrive’a pojawiły się już wiosną 2006 roku. Jednak dopiero …

GDrive czyli e-dysk od Google więcej »

Przewiń do góry