SkyDrive już dla Androida

Opublikowano: 29 sierpnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Chmura Microsoftu, SkyDrive, w końcu dostępna jest w formie aplikacji na Androida. Niestety na razie tylko z podstawowymi funkcjami.

Marta Michałek-MachniewskaSkyDrive już dla Androida

Dropbox podwaja przestrzeń dyskową

Opublikowano: 11 lipca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Przestrzeń dyskowa usługi Dropbox wzrasta dwukrotnie, w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez klientów oraz działania konkurencji.

Marta Michałek-MachniewskaDropbox podwaja przestrzeń dyskową

Chińska chmura od Baidu

Opublikowano: 26 marca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Chińska firma będąca właścicielem wyszukiwarki Baidu, zapowiedziała wprowadzenie na rynek platformy Baidu Claud WangPan. To kolejny krok w zakresie rozwoju Baidu, o którym informujemy, konkurujący z takimi usługami jak choćby DropBox.

Marta Michałek-MachniewskaChińska chmura od Baidu

Office Web – Google Docs Killer?

Opublikowano: 15 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Na Worldwide Partner Conference w Nowym Orleanie, korporacja z Redmond ogłosiła, że pakiet Microsoft Office 2010 osiągnął odpowiedni poziom do umożliwienia testowania przez dużą liczbę użytkowników. Szczególnie jednak interesująco prezentują się plany Office Web, czyli przeglądarkowe wersje Worda, Excela, Power Pointa oraz OneNote. Czy Google powinno czuć się zaniepokojone? Z pewnością.

admagazine.plOffice Web – Google Docs Killer?

GDrive czyli e-dysk od Google

Opublikowano: 28 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Google planuje w ciągu najbliższych miesięcy uruchomić usługę przechowywania plików online (e-dysk). Właściciel najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki chce rywalizować z takimi produktami jak SkyDrive Microsoftu, Xdrive AOL-u i iDisk Apple’a – podaje ArsTechnica powołując się na internetowe wydanie dziennika „Wall Street Journal”. Pierwsze informacje na temat GDrive’a pojawiły się już wiosną 2006 roku. Jednak dopiero teraz można je potwierdzić – …

Wojtek WowraGDrive czyli e-dysk od Google