Sony Ericsson

Apple pobija własne rekordy sprzedaży

37 mln sprzedanych iPhone`ów, ponad 15 mln sprzedanych iPadów oraz 5,2 mln komputerów Mac, a przy tym zysk kwartalny na poziomie ponad 13 mld dolarów – to wyniki przedstawione przez Apple.

Czy to jest oczekiwany PlayStation Phone? (wideo)

Pojawiły się pierwsze filmiki, które przedstawiać mają nadchodzące urządzenie firmy Sony Ericsson zwane PlayStation Phone. Oficjalna prezentacja telefonu ma odbyć się już w najbliższych dniach.

Straciłeś komórkę? Dane skasujesz SMS-em.

Na kilku milionach nowoczesnych komórek Polacy przechowują obecnie zastrzeżone numery telefonów, dokumenty firmowe, a nawet hasła dostępowe do kont bankowych wraz z kodami PIN. Specjaliści informatyki śledczej opracowali narzędzie, które poprzez SMS pozwoli wykasować dane z nowoczesnych telefonów komórkowych w przypadku ich kradzieży bądź zgubienia i ochroni kluczowe dane przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Nowa wersja sklepu SonyEricsson-sklep.pl

Sony Ericsson odsłonił najnowszą wersję sklepu internetowego www.sonyericsson-sklep.pl. Nowa wersja sklepu internetowego odzwierciedla zmiany, jakie zostały wprowadzone do brandingu Sony Ericsson.

Jalou – nowy, kompaktowy telefon Sony Ericsson

Sony Ericsson zaprezentował Jalou, swój nowy telefon, który osadzony jest w obudowie wyciętej na kształt klejnotu. Urządzenie będzie dostępne na wybranych rynkach w czwartym kwartale bieżącego roku

Scroll to Top