Stanisław Ulicki

ToSieWytnie.pl triumfuje na Interactive Media Awards 2010

Promująca niezależnych twórców filmowych platforma ToSieWytnie.pl po raz trzeci z rzędu została doceniona w międzynarodowym konkursie. Zdobywając tytuł finalisty Interactive Media Awards 2010 serwis stał się, jak przekonują twórcy najbardziej utytułowaną za granicą witryną w historii polskiej Sieci.

ToSieWytnie.pl w finale Content 360 w Cannes

Po raz pierwszy w historii przeglądu projektów telewizyjnych „Content 360” w ścisłej czołówce znajdzie się firma z Polski. Portal Wirtualna Polska zaprezentuje swoją multimedialną platformę agregującą twórców filmowych – ToSieWytnie.pl.

Udany start platformy ToSieWytnie.pl

Półtora miliona użytkowników platformy ToSieWytnie.pl w ciągu miesiąca pobrało 60 terabajtów danych i obejrzało 180 tysięcy godzin materiałów wideo.

Telewizyjna domena pocztowa od WP

Dwa wiodące w swoich kategoriach serwisy portalu Wirtualna Polska – poczta.wp.pl oraz telewizja internetowa wp.tv, łączą siły. Efektem współpracy jest udostępnienie użytkownikom usługi umożliwiającej tworzenie kont pocztowych w domenie wp.tv.

ToSieWytnie.pl – nowa platforma wideo w Internecie

Nieograniczony limit czasowy wgrywanych materiałów, „telewizyjna” rozdzielczość playera, olbrzymi moduł graficzny prezentujący zawartość serwisu, możliwość oglądania plików za pośrednictwem telefonów komórkowych – to tylko niektóre cechy kolejnego projektu wideo uruchomionego przez portal Wirtualna Polska.

Zmiana na stanowisku Dyrektora Pionu Programowego Wirtualnej Polski

Z dniem 1 czerwca br. Stanisław Ulicki objął stanowisko Dyrektora Programowegow Wirtualnej Polsce. Dotychczasowy Dyrektor Programowy, Tomasz Woźniak, po dziesięciu latach pracy w WP postanowił realizować swoją karierę zawodową poza portalem. Jednocześnie na stanowisko Zastępcy Dyrektora Programowego powołany został Marcin Chmielecki. Stanisław Ulicki i Marcin Chmielecki od lat związani są z Wirtualną Polską. Stanisław Ulicki …

Zmiana na stanowisku Dyrektora Pionu Programowego Wirtualnej Polski więcej »

Vtrip.pl w Rzeczpospolita On Line

Od kilku dni czytelnicy Rzeczpospolitej On Line dzięki jednemu kliknięciu mają dostęp do najciekawszych ofert wyjazdów turystycznych. Przygotowane właśnie pod ich kątem propozycje wycieczek i wczasów w Polsce i za granicą znajdują się w specjalnym dziale ‘oferty last minute’. Dział dotyczący podróżowania zasilany jest atrakcyjnymi propozycjami oferowanymi przez portal turystyczny Vtrip.pl. ‘Prosta i wygodna w …

Vtrip.pl w Rzeczpospolita On Line więcej »

Przewiń do góry