ToSieWytnie.pl triumfuje na Interactive Media Awards 2010

Opublikowano: 9 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Promująca niezależnych twórców filmowych platforma ToSieWytnie.pl po raz trzeci z rzędu została doceniona w międzynarodowym konkursie. Zdobywając tytuł finalisty Interactive Media Awards 2010 serwis stał się, jak przekonują twórcy najbardziej utytułowaną za granicą witryną w historii polskiej Sieci.

Hanna LaskowskaToSieWytnie.pl triumfuje na Interactive Media Awards 2010

ToSieWytnie.pl w finale Content 360 w Cannes

Opublikowano: 25 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Po raz pierwszy w historii przeglądu projektów telewizyjnych „Content 360” w ścisłej czołówce znajdzie się firma z Polski. Portal Wirtualna Polska zaprezentuje swoją multimedialną platformę agregującą twórców filmowych – ToSieWytnie.pl.

Hanna LaskowskaToSieWytnie.pl w finale Content 360 w Cannes

Telewizyjna domena pocztowa od WP

Opublikowano: 26 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Dwa wiodące w swoich kategoriach serwisy portalu Wirtualna Polska – poczta.wp.pl oraz telewizja internetowa wp.tv, łączą siły. Efektem współpracy jest udostępnienie użytkownikom usługi umożliwiającej tworzenie kont pocztowych w domenie wp.tv.

Tomasz UchańskiTelewizyjna domena pocztowa od WP

ToSieWytnie.pl – nowa platforma wideo w Internecie

Opublikowano: 27 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Nieograniczony limit czasowy wgrywanych materiałów, „telewizyjna” rozdzielczość playera, olbrzymi moduł graficzny prezentujący zawartość serwisu, możliwość oglądania plików za pośrednictwem telefonów komórkowych – to tylko niektóre cechy kolejnego projektu wideo uruchomionego przez portal Wirtualna Polska.

Tomasz UchańskiToSieWytnie.pl – nowa platforma wideo w Internecie

Zmiana na stanowisku Dyrektora Pionu Programowego Wirtualnej Polski

Opublikowano: 2 czerwca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Z dniem 1 czerwca br. Stanisław Ulicki objął stanowisko Dyrektora Programowegow Wirtualnej Polsce. Dotychczasowy Dyrektor Programowy, Tomasz Woźniak, po dziesięciu latach pracy w WP postanowił realizować swoją karierę zawodową poza portalem. Jednocześnie na stanowisko Zastępcy Dyrektora Programowego powołany został Marcin Chmielecki. Stanisław Ulicki i Marcin Chmielecki od lat związani są z Wirtualną Polską. Stanisław Ulicki pełnił dotychczas funkcję Kierownika Działu …

Sylwester KozakZmiana na stanowisku Dyrektora Pionu Programowego Wirtualnej Polski

Vtrip.pl w Rzeczpospolita On Line

Opublikowano: 5 sierpnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od kilku dni czytelnicy Rzeczpospolitej On Line dzięki jednemu kliknięciu mają dostęp do najciekawszych ofert wyjazdów turystycznych. Przygotowane właśnie pod ich kątem propozycje wycieczek i wczasów w Polsce i za granicą znajdują się w specjalnym dziale ‚oferty last minute’. Dział dotyczący podróżowania zasilany jest atrakcyjnymi propozycjami oferowanymi przez portal turystyczny Vtrip.pl. ‚Prosta i wygodna w obsłudze wyszukiwarka ofert wyjazdów oraz …

Sylwester KozakVtrip.pl w Rzeczpospolita On Line