Clipster szuka mieszkańców

Opublikowano: 14 września 2017. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Piaskownica przedsiębiorczości, dom dla startupowców czy inkubator pomysłów… Clipster od października będzie mieć nowe oblicze i jeszcze intensywniejszy program dla mieszkańców. Jego twórcy: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i akcelerator Alfabeat poszukują osób, które chcą rozwijać swoje projekty pod okiem mentorów i powalczyć o 20 tys. zł.

Dawid ZarazińskiClipster szuka mieszkańców

20 innowacyjnych startupów powalczy o 180 tys. złotych

Opublikowano: 27 listopada 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

20 startupów przeszło pierwszy etap rekrutacji do programu akcelaracyjnego Starter Rocket przygotowanego przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Wybrane zespoły wezmą udział w Preparation Camp w Gdańsku – spotkaniu eliminacyjnym, któremu towarzyszyć będą szkolenia pozwalające rozwinąć ich pomysły biznesowe. Do ścisłego finału przejdzie 7 firm, startupy będą o dofinansowanie w wysokości do 180 tys. złotych.

Sylwester Kozak20 innowacyjnych startupów powalczy o 180 tys. złotych

Biuro dla startupu to za mało – pora również tam zamieszkać!

Opublikowano: 29 września 2015. Kategoria: Startupy. Tagi: ,

Clipster – to nie tylko współdzielone biuro, w którym możemy tworzyć startupy. To również miejsce, w którym możemy… zamieszkać. Nowy projekt mieści się w Gdańsku na terenie Garnizonu Kultury.

Sylwester KozakBiuro dla startupu to za mało – pora również tam zamieszkać!

Starter zaprasza na Social Media Show

Opublikowano: 2 lutego 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Pięć dni potrwa jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych branży social media w Gdańsku. Będą spotkania z ekspertami, opisy interesujących przypadków. Nasza redakcja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Dawid ZarazińskiStarter zaprasza na Social Media Show

Jak skutecznie sprzedawać ubezpieczenia assistance przez internet? [case study]

Opublikowano: 24 października 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W dzisiejszych czasach Internet służy do dystrybucji praktycznie wszystkich usług i produktów dostępnych na rynku. Jak jednak postępować w przypadku usług niszowych, do których zaliczane są ubezpieczenia auto assistance? Przed takim zadaniem stanęła Symetria w ramach współpracy podjętej z firmą Starter. 

Sylwester KozakJak skutecznie sprzedawać ubezpieczenia assistance przez internet? [case study]

Startup Sprint Gry dla twórców gier

Opublikowano: 20 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Startup Sprint to cykl trzydniowych wydarzeń, na których ludzie z pomysłami z różnych branż mają szanse przekuć swoje pomysły w biznes. Od piątku do niedzieli można zweryfikować swoją inicjatywę, zbudować prototyp, porozmawiać z doświadczonymi mentorami oraz zainteresować swoim projektem inwestora.

Dawid ZarazińskiStartup Sprint Gry dla twórców gier