Starter

Clipster szuka mieszkańców

Piaskownica przedsiębiorczości, dom dla startupowców czy inkubator pomysłów… Clipster od października będzie mieć nowe oblicze i jeszcze intensywniejszy program dla mieszkańców. Jego twórcy: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER i akcelerator Alfabeat poszukują osób, które chcą rozwijać swoje projekty pod okiem mentorów i powalczyć o 20 tys. zł.

20 innowacyjnych startupów powalczy o 180 tys. złotych

20 startupów przeszło pierwszy etap rekrutacji do programu akcelaracyjnego Starter Rocket przygotowanego przez Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Wybrane zespoły wezmą udział w Preparation Camp w Gdańsku – spotkaniu eliminacyjnym, któremu towarzyszyć będą szkolenia pozwalające rozwinąć ich pomysły biznesowe. Do ścisłego finału przejdzie 7 firm, startupy będą o dofinansowanie w wysokości do 180 tys. złotych.

Starter zaprasza na Social Media Show

Pięć dni potrwa jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych branży social media w Gdańsku. Będą spotkania z ekspertami, opisy interesujących przypadków. Nasza redakcja objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Jak skutecznie sprzedawać ubezpieczenia assistance przez internet? [case study]

W dzisiejszych czasach Internet służy do dystrybucji praktycznie wszystkich usług i produktów dostępnych na rynku. Jak jednak postępować w przypadku usług niszowych, do których zaliczane są ubezpieczenia auto assistance? Przed takim zadaniem stanęła Symetria w ramach współpracy podjętej z firmą Starter. 

Startup Sprint Gry dla twórców gier

Startup Sprint to cykl trzydniowych wydarzeń, na których ludzie z pomysłami z różnych branż mają szanse przekuć swoje pomysły w biznes. Od piątku do niedzieli można zweryfikować swoją inicjatywę, zbudować prototyp, porozmawiać z doświadczonymi mentorami oraz zainteresować swoim projektem inwestora.

Przewiń do góry