Steam

Podsumowanie tygodnia

W tym tygodniu dużo o Instagram i polskim rynku reklamy internetowej. Nie zabrakło również odrobiny rozrywki. Zapraszamy na podsumowanie mijającego tygodnia w serwisie e-biznes.pl.

Linuksowy Steam już dla wszystkich

Valve w listopadzie uruchomiła ograniczone do 1000 użytkowników testy platformy Steam dla systemu Linux. Firma właśnie otworzyła ją dla wszystkich zainteresowanych.

Podsumowanie tygodnia

Co przykuło uwagę internautów w mijającym tygodniu? Jakie wydarzenia warte były odnotowania? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia na e-biznes.pl.

Rozpoczęły się linuksowe beta-testy na platformie Steam

W zeszłym tygodniu firma Velve umożliwiła składanie wniosków o możliwość testowania linuksowych wersji gier w serwisie Steam. Złożono ponad 60 tys. aplikacji i od dnia wczorajszego rozpoczęto wysyłanie pierwszych zaproszeń.

Steam rozpoczął dystrybucję aplikacji

Platforma Steam, oferująca sprzedaż gier poprzez sieć, postanowiła wprowadzić do swojej oferty również oprogramowanie. Od wczoraj na stronie Steam’a dostępnych jest pierwszych siedem aplikacji.

Podsumowanie tygodnia

Jakie tematy przykuły uwagę internautów w tym tygodniu jeśli chodzi zagadnienia związane z e-biznesem? Zapraszamy na podsumowanie tygodnia.

Testy Steam dla Linuksa w październiku

Jak donosiliśmy jeszcze w lipcu, Steam pojawi się na Linuksie. Firma Valve, odpowiedzialna za platformę dystrybucji gier, poinformowała właśnie, że pierwsze zamknięte testy odbędą się w przyszłym miesiącu.

Przewiń do góry