Sunrise System: tysiące chętnych do pracy w internecie

Opublikowano: 21 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Ponad 3000 osób zgłosiło się do pracy w branży wyszukiwarek internetowych z Bydgoszczy i okolic. Właśnie rusza kolejny etap rekrutacji jednej z firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach, która otwiera swój nowy oddział.

Hanna LaskowskaSunrise System: tysiące chętnych do pracy w internecie

Internetowa Rewolucja dla Sunrise System

Opublikowano: 10 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Sunrise System zwyciężyło w pierwszej edycji konkursu Internetowa Rewolucja, który został zorganizowany przez Google przy udziale Polskiej Konfederacji Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan i Home.pl, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki.

Hanna LaskowskaInternetowa Rewolucja dla Sunrise System

Sunrise System stawia na rozwój

Opublikowano: 29 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Początek września 2009 roku to kolejny, ważny moment w historii Sunrise System. Spółka specjalizująca się w skutecznej reklamie w wyszukiwarkach internetowych, poszerzając skalę działalności, uruchomiła właśnie Centrum Innowacyjno – Wdrożeniowe.

Hanna LaskowskaSunrise System stawia na rozwój

Sunrise System gra Fair Play

Opublikowano: 8 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Poznańska spółka Sunrise System została jednym z laureatów tegorocznej edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, który od 1998 roku ma za zadanie wyróżniać firmy respektujące zasady etycznej odpowiedzialności biznesu. Program, organizowany przez Instytut Badań nad  Demokracją  i Przedsiębiorstwem  Prywatnym oraz afiliowany  przy  Krajowej  Izbie Gospodarczej,  promuje  solidne  i  uczciwe przedsiębiorstwa, niezależnie od branży i wielkości. Firma Sunrise  System  przeszła pozytywnie  dwustopniowy  …

Hanna LaskowskaSunrise System gra Fair Play

Kolejny certyfikowany specjalista

Opublikowano: 30 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W minionym tygodniu status Google AdWords Professional zyskała Małgorzata Kucharska, specjalista ds. promocji w poznańskiej spółce Sunrise System. Certyfikat poświadcza znajomość zasad zarządzania kampaniami linków sponsorowanych dla wielu klientów oraz umiejętności wdrażania zaawansowanych czynności optymalizacyjnych. System Google Adwords jako program reklamowy jest źródłem dochodu dla korporacji oraz jedyną płatną możliwością wpłynięcia na to, jakie wyniki wyszukiwarka Google zwraca po wpisaniu …

Hanna LaskowskaKolejny certyfikowany specjalista