Polska edycja magazynu T3 także w Internecie

Opublikowano: 20 maja 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Ruszyła internetowa strona polskiego wydania magazynu T3 – www.magazynT3.pl. Wydawany w 24 krajach magazyn T3 jest jednym z najbardziej znanych pism lifestylowych i shoppingowych na świecie. Od listopada ubiegłego roku tytuł dostępny jest także w Polsce.

Hanna LaskowskaPolska edycja magazynu T3 także w Internecie

Pierwszy numer magazynu T3

Opublikowano: 28 października 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , ,

28 października trafił do kiosków pierwszy numer polskiego wydania magazynu T3. Na czytelników czeka ponad 100 stron a wśród nich między innymi zielone samochody czyli ekologiczny motorynek, przegląd najnowszych i najlepszych kamer HD oraz bioniczny człowiek, artykuł o tym jak daleko technologia ingeruje w ludzkie ciało.

Tomasz UchańskiPierwszy numer magazynu T3

Startuje magazyn T3, wygraj prenumeratę na Techcity.pl

Opublikowano: 21 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

T3, jeden z najbardziej znanych na świecie magazynów typu consumer electronics, wchodzi na polski rynek. Magazyn wydawany jest obecnie w 23 krajach, a pierwszy numer polskiej edycji trafi do kiosków w drugiej połowie października tego roku. Z tej okazji serwis Techcity.pl organizuje konkurs, w którym można wygrać jedną z półrocznych prenumerat magazynu.

Hanna LaskowskaStartuje magazyn T3, wygraj prenumeratę na Techcity.pl

Magazyn T3 po polsku

Opublikowano: 17 września 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

T3, jeden z najbardziej znanych na świecie magazynów shoppingowych traktujący o nowych technologiach i elektronicznych gadżetach będzie wydawany także w Polsce. Pierwszy numer polskiej edycji w kioskach już w październiku.

Hanna LaskowskaMagazyn T3 po polsku