Zima w natarciu – sprawdź korki na Targeo.pl

Opublikowano: 30 listopada 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Po wczorajszych opadach śniegu tysiące samochodów utknęło w wielogodzinnych korkach. Targeo.pl, serwis internetowy pokazujący na żywo mapę korków w całej Polsce, przeżywał prawdziwe oblężenie.

Hanna LaskowskaZima w natarciu – sprawdź korki na Targeo.pl

Zalane drogi – mapa bieżących utrudnień na Targeo.pl

Opublikowano: 24 maja 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Serwis mapowy Targeo.pl wraz z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad opublikował mapę utrudnień na odcinkach dróg dotkniętych powodzią. Informacje są aktualizowane na bieżąco na podstawie danych przekazywanych przez terenowych pracowników GDDKiA.

Hanna LaskowskaZalane drogi – mapa bieżących utrudnień na Targeo.pl

Targeo Traffic Live – zobacz, gdzie są korki

Opublikowano: 16 lutego 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Dzięki nowej usłudze Traffic Live! w serwisie Targeo.pl można sprawdzić, gdzie aktualnie są korki i zaplanować trasę w taki sposób, aby szybko i przyjemnie dotrzeć do celu podróży – nawet w godzinach szczytu.

Hanna LaskowskaTargeo Traffic Live – zobacz, gdzie są korki

Komunikacja miejska na mapach Targeo.pl

Opublikowano: 13 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Codziennie aktualizowane rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w 35 miastach w Polsce, wyszukiwanie linii i przystanków oraz wizualizacja przebiegu tras autobusowych i tramwajowych na mapie. Lokalizator internetowy Targeo.pl pomaga w planowaniu podróży komunikacją miejską.

Hanna LaskowskaKomunikacja miejska na mapach Targeo.pl

Zaplanuj trasę w nowym Targeo

Opublikowano: 11 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , ,

Mapa internetowa z widoczną numeracją budynków, wygodniejszy sposób wyznaczania tras i możliwość wyboru typu trasy, dane dotyczące punktów użyteczności publicznej opracowane przez Pascala oraz serwis Co Jest Grane – nowa wersja lokalizatora Targeo.pl już dostępna.

Hanna LaskowskaZaplanuj trasę w nowym Targeo

Rozkłady komunikacji miejskiej na mapie Targeo.pl

Opublikowano: 26 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firma Indigo we współpracy z warszawskim ZTM uruchomiła interaktywną mapę komunikacji miejskiej. Aplikacja dostępna pod adresem mapa.targeo.pl/ztm zawiera szczegółową mapę przystanków, która została zintegrowana z rozkładami jazdy dostarczanymi przez ZTM. Dane są aktualizowane kilka razy dziennie, a użytkownicy mogą wygodnie przeglądać czasy odjazdów autobusów i tramwajów z uwzględnieniem planowanych przez ZTM zmian w rozkładach w nadchodzących dniach. Użyteczną funkcją serwisu …

Hanna LaskowskaRozkłady komunikacji miejskiej na mapie Targeo.pl

Targeo.pl zrealizuje przekaz na żywo z Tour de Pologne

Opublikowano: 14 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

65. Tour de Pologne jest relacjonowany na żywo w serwisie mapowym Targeo.pl. Poza śledzeniem przebiegu wyścigu na mapie, kibice będą mają ciągły dostęp do informacji takich jak różnice czasowe, odległość do mety czy aktualna prędkość peletonu. W motocyklach obsługujących wyścig będą zainstalowane nowoczesne urządzenia do monitoringu GPS dostarczone przez firmę Keratronik. Dzięki temu pozycja peletonu i grup ucieczkowych będzie aktualizowana …

Hanna LaskowskaTargeo.pl zrealizuje przekaz na żywo z Tour de Pologne