techcamp

Za hasłem “HTTP404” kryje się jubileuszowy TechCamp

TechCamp – największy technologiczny barcamp w Polsce ma już 4 lata. Na jego scenie zagościło 92 prelegentów, którzy wyświetlili w sumie 1840 slajdów, podczas prawie 50 godzin prelekcji. Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowe, ostatnie w tym roku edycje TechCampu – odcinek #29 już 18 listopada w Krakowie w Pauza in Garden i odcinek #30 – wrocławski, 23 listopada w Sanatorium Kultury.

TechCamp#27: .NET – platforma łącząca wiele języków!

Na stałe niezwiązana z żadnym konkretnym językiem programowania, a jej zadaniem jest zarządzanie różnymi elementami systemu. Z technologią .NET oko w oko stanąć będzie można już 15 kwietnia we wrocławskim klubie Mleczarnia.

TechCamp dla łapiących się w PHP-ie

Powstał w 1994 roku i zrewolucjonizował świat programowania obiektowego. Dlatego dwa najbliższe odcinki TechCampu poświęcone będą właśnie językowi PHP. Wydarzenia są bezpłatne, właśnie ruszyła rejestracja.

TechCamp: technologie na Javie

Pora przestać śnić na Javie i zacząć kodować realnie, przekonują organizatorzy TechCampów, które odbędą się 14 stycznia w stolicy Dolnego Śląska i dzień później w sercu Małopolski. Rejestracja trwa.

TechCamp: poznaj twórcę Sherlybox

Sherlybox to projekt, który w kilka dni zrobił furorę na Kickstarterze. Ze współtwórcą projektu – Markiem Cieślą, spotkają się wszyscy uczestnicy najbliższego TechCampu, już 29 października w krakowskiej Rotundzie. 

Rusza czwarty sezon TechCampu

W czwartym sezonie TechCampu władzę przejmą języki programowania. Na początek spotkania we Wrocławiu i w Krakowie, gdzie będzie można posłuchać o tym, jak język determinuje karierę w IT.

TechCamp #18: wycieczka do przyszłości

Już 11 czerwca w czasie finałowego odcinka trzeciego sezonu TechCampu odbędzie się próba przewidzenia dokąd zmierza internet – bajt po bajcie prześledzony zostanie temat Big Data i Internet of Things. Nasza Redakcja jest patronem spotkań.

Przewiń do góry