TEQUILA

TEQUILA\Polska ćwierka w Internecie

TEQUILA\Polska dołącza do internetowych społeczności i uruchamia swoje konta na portalach Twitter i Facebook. W ten sposób TEQUILA \Polska chce nawiązać kontakt ze swoimi Klientami, komentować rynkowe trendy i informować o nowościach z życia agencji.

TEQUILA dla najlepszych

14 kwietnia rusza kolejna, VI edycja konkursu stażowego agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska „TEQUILA\ dla najlepszych”. Autorzy najlepszych prac wyłonionych w finale konkursu otrzymają płatne, miesięczne staże w agencji w działach: strategii, kreacji i obsługi klienta. Działania komunikujące konkurs prowadzone będą na uczelniach wyższych w Poznaniu i w Warszawie.

Michał Lehmann inwestuje w innowacyjne projekty

SpeedUp Group to nowe przedsięwzięcie, na którym skoncentrował swoje siły Michał Lehmann. Fundusz inwestycyjny, w którym Lehmann jest Partnerem Zarządzającym inwestuje w przedsiębiorstwa prowadzące innowacyjne projekty w zakresie nowych technologii.

Imperial Tobacco korzysta z m-kuponów

Doskonale znane w całej Europie i bijące rekordy popularności w Wielkiej Brytanii m-kupony zostały wykorzystane w najnowszym projekcie przygotowanym dla producenta wyrobów tytoniowych – Imperial Tobacco Polska. Z początkiem kwietnia rozpoczął się program lojalnościowy przygotowany przez agencję marketing services TEQUILAPolska. Natomiast agencja mobile marketingowa MobiJOY! zajmuje się obsługą systemu m-kuponowego. Program 'DYMEK’ skierowany jest do …

Imperial Tobacco korzysta z m-kuponów więcej »

MobiJOY! i Orlen na Igrzyska Olimpijskie

Agencja marketingu mobilnego MobiJOY! przygotowała rozwiązania SMSowe do promocji olimpijskiej dla PKN Orlen realizowanej przez agencję marketing services TEQUILA Polska. Akcja związana z Igrzyskami Olimpijskimi rozpoczęła się 1 lipca i potrwa do końca sierpnia. Na klientów korzystających ze stacji paliw PKN Orlen czekają wycieczki na Olimpiadę do Aten, telewizory plazmowe Philipsa oraz kilkadziesiąt tysięcy piłek …

MobiJOY! i Orlen na Igrzyska Olimpijskie więcej »

Scroll to Top