IRBRI przyłącza się do grupy konsultacyjnej PBI

Opublikowano: 25 maja 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Inicjatywa na Rzecz Badania Radia w Internecie (IRBRI) łączy siły z grupą konsultacyjną, która prowadzi prace nad nowym standardem pomiaru Internetu w ramach konsultacji branżowych organizowanych przez PBI. Badanie mierzące słuchalność kanałów internetowych stanie się w przyszłości częścią nowego standardu pomiaru Internetu.

Hanna LaskowskaIRBRI przyłącza się do grupy konsultacyjnej PBI

Optoma Pico gadżetem roku Time’a

Opublikowano: 27 stycznia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , ,

Optoma Pico, miniaturowy projektor do telefonów komórkowych, urządzeń PDA, czy przenośnych odtwarzaczy multimedialnych, został uznany przez jeden z najbardziej opiniotwórczych tygodników na świecie, Time, gadżetem roku 2008.

Hanna LaskowskaOptoma Pico gadżetem roku Time’a

Wzmocnienia w IDMnet na 10 lecie sieci

Opublikowano: 17 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W zbliżającą się 10-tą rocznicę swojego funkcjonowania, sieć reklamy internetowej IDMnet chce wzmocnić swoją pozycję na rynku reklamy on-line. W ostatnich dniach spółka podpisała umowy, dzięki którym pozyskała istotnych partnerów z branży budowlanej, turystycznej, zdrowotnej i rozrywkowej. Ma to zapewnić dynamiczny rozwój produktów tematycznych oferowanych przez sieć oraz stworzenie ofert w obszarach dotychczas nieobsługiwanych przez spółkę. IDMnet przejmie na wyłączność …

Hanna LaskowskaWzmocnienia w IDMnet na 10 lecie sieci