Nowy serwis technologiczny od Money.pl

Opublikowano: 3 stycznia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Money.pl zaprezentował nowy serwis o tematyce technologicznej prezentujący nowinki ze świata wiedzy i nauki. Czytelnicy znajdą w nim informacje z dziedzin takich jak IT, telekomunikacja, medycyna, przemysł.

Hanna LaskowskaNowy serwis technologiczny od Money.pl

Serwis z ofertami turystycznymi w Money.pl

Opublikowano: 22 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Wyszukiwarka najpopularniejszych ofert wyjazdów zagranicznych, to nowa propozycja Money.pl dla szukających pomysłu na urlop. W serwisie Wakacje.Money.pl portal prezentuje wyjazdy przygotowane przez jednych z największych touroperatorów w Polsce.

Hanna LaskowskaSerwis z ofertami turystycznymi w Money.pl

Ponad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Opublikowano: 31 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Coraz lepsza sytuacja na rynkach i w gospodarce odzwierciedla się w dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników portali finansowych. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta już ponad 4,2 mln unikalnych użytkowników, co daje jej 14. miejsce w zestawieniu Top 20 największych portali internetowych w naszym kraju.

Hanna LaskowskaPonad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Favore.pl: małe firmy promują się w internecie

Opublikowano: 22 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Już blisko pół miliona internautów korzysta z Favore.pl, internetowej platformy łączącej usługodawców i klientów. Na platformie można znaleźć blisko 50 tysięcy ofert, zamieszczonych przez ponad 30 tysięcy usługodawców. Favore.pl oferuje usługodawcom bezpłatne prezentowanie swoich ofert oraz wizytówek, a użytkownikom możliwość wyszukiwania usług wg kategorii, lokalizacji, ceny lub rekomendacji. Dzięki systemowi budowania reputacji (podobnemu do tych z portali aukcyjnych) użytkownik Favore.pl …

Hanna LaskowskaFavore.pl: małe firmy promują się w internecie

Prawo w Money.pl

Opublikowano: 28 listopada 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Setki porad prawnych, wzory umów, ujednolicone akty prawne – to wszystko udostępnił za darmo portal Money.pl w swoim nowym serwisie. Na stronach Prawo.money.pl użyteczne informacje znajdą nie tylko prawnicy i przedsiębiorcy, ale także każdy, kto potrzebuje informacji prawnej. W nowym serwisie Prawo.money.pl internauci znajdą informacje i porady prawne, orzecznictwo sądowe, wzory dokumentów oraz użyteczne narzędzia i bazy teleadresowe: sądów, urzędów …

Hanna LaskowskaPrawo w Money.pl