Tomasz Domżalski

Turystyczne wybory internautów w kwietniu – raport EasyGo.pl

Dlaczego w kwietniu niektórzy touroperatorzy sprzedawali jeszcze oferty w promocji wcześniej taniej? Czy był to dobry miesiąc na planowanie urlopu np. w sierpniu? Ile średnio zapłaciliśmy za wakacje? Z którym biurem podróżujemy najchętniej, a które ma najlepszych rezydentów? W jakich kierunkach latamy najczęściej i ile mogą kosztować egzotyczne wakacje? W raporcie EasyGo.pl odpowiedzi na te i inne pytania. Portal zbadał ilości i jakości sprzedawanych przez siebie usług turystycznych w kwietniu 2009 roku.

Turystyczne wybory internautów w kwietniu – raport EasyGo.pl więcej »

Jedź za darmo na wakacje z EasyGo.pl

Wakacje w tym roku mogą być nie tylko tańsze od ubiegłorocznych, ale mogą być wręcz darmowym prezentem. Wystartował letni konkurs „Jedź za darmo na wakacje”, przygotowany przez portal turystyczny EasyGo.pl i jego partnera NIVEA SUN. Aż 3 zwycięzców jeszcze w te wakacje pojedzie za darmo wraz z zaproszoną przez siebie osobą na słoneczną Majorkę.

Jedź za darmo na wakacje z EasyGo.pl więcej »

EasyGo.pl: analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w marcu 2009 roku

Portal turystyczny EasyGo.pl zbadał ilości i jakości sprzedawanych przez siebie usług turystycznych w marcu 2009 roku. Średnia cena rezerwacji wzrosła w stosunku do marca ubiegłego roku o 5 proc. najpopularniejsze kierunki to Egipt, ale również Tunezja. Kuba spadła w zestawieniu krajów egzotycznym na trzecie miejsce, a nowym liderem zostały Wyspy Zielonego Przylądka. Medialne zapowiedzi, że najbliższe lato będzie sezonem lastów może okazać się tylko pobożnym życzeniem, przekonują autorzy raportu, który publikujemy poniżej.

EasyGo.pl: analiza turystycznych wyborów zakupowych internautów w marcu 2009 roku więcej »

Scroll to Top