Tomasz Krzemiński

Klienci OutletMeblowy.pl odwiedzają zaplecze sklepu

OutletMeblowy.pl w dniach 11 i 12.03.2011 specjalnie dla swoich klientów po raz pierwszy otworzy swoje magazyny. Dzięki takiemu przedsięwzięciu każdy będzie mógł zobaczyć asortyment sklepu oraz wiele innych ciekawych produktów przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Startują zakupy grupowe mebli

OutletMeblowy.pl rozpoczął sprzedaż grupową ekskluzywnych mebli. Pomysł i całe przedsięwzięcie oparte jest o produkcję mebli na zamówienie, użytkownicy polskiego Internetu mają jako pierwsi otrzymają możliwość dokonywania grupowych zakupów mebli uznanych na świecie producentów w najniższych cenach.

OutletMeblowy.pl otwiera sklep na Facebook’u

OutletMeblowy.pl podjął działania, które są prawdziwą innowacją. Niedawno otwarty sklep internetowy na portalu społecznościowym Facebook.com powstał we współpracy z Gupą AMP Media.

Satysfakcja z zakupów na fotografii

Wyłoniono już zwycięzców konkursu internetowego sklepu OutletMeblowy.pl zorganizowanego przez JL Connect. Wykonawcą technicznym i marketingowym akcji była Grupa AMP Media.

Zimowa kampania OutletMeblowy.pl

Ruszyła kampania reklamowa Wielkiej Zimowej Wyprzedaży mebli na OutletMelowy.pl. Na stronie www.outletmeblowy.pl trwa wyprzedaż mebli ekskluzywnych marek. Rabaty sięgają od 30 do nawet 70%.

Przewiń do góry