Prawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Opublikowano: 4 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Aż 487 315 internautów skorzystało w lutym z internetowej porównywarki produktów finansowych i ubezpieczeniowych TotalMoney.pl. Liczba ta zapewniła porównywarce 11 miejsce w najnowszym rankingu Megapanel PBI/Gemius wśród najpopularniejszych serwisów biznesowych. To dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że TotalMoney.pl działa w sieci zaledwie od sześciu miesięcy.

Hanna LaskowskaPrawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Kredyt na mieszkanie tylko dla młodych i bogatych?

Opublikowano: 13 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Idealny kandydat, któremu banki najchętniej udzielą kredytu hipotecznego, powinien być: młody, o odpowiednio wysokich dochodach, w związku małżeńskim, niemający na utrzymaniu dzieci, zdolny pokryć 20 proc. wkładu własnego. Natomiast o kredycie walutowym myśleć powinny głównie osoby zarabiające za granicą – wynika z analizy przeprowadzonej przez porównywarkę TotalMoney.pl.

Hanna LaskowskaKredyt na mieszkanie tylko dla młodych i bogatych?

Polacy chcą coraz więcej pieniędzy od banków

Opublikowano: 26 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

21 tys. zł na bieżące potrzeby i 230 tys. zł na dom – to średnie wartości kwot kredytów gotówkowych i hipotecznych, o jakie wnioskowali użytkownicy porównywarki finansowej TotalMoney.pl od połowy października 2008 do połowy lutego br.

Hanna LaskowskaPolacy chcą coraz więcej pieniędzy od banków

TotalMoney.pl – sprawdź na co Cię stać

Opublikowano: 4 listopada 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W polskim Internecie pojawiło się nowe narzędzie TotalMoney.pl – niezależna porównywarka produktów finansowych a także ubezpieczeń. W przyszłości w ramach portalu porównywane będą także inne trudne do porównania usługi i produkty z różnych branż. TotalMoney.pl to doskonała pomoc dla niezdecydowanych, a także poszukujących wiarygodnych informacji. Tutaj sprawdzisz na co Cię stać. Co ważne wszystkie usługi portalu są bezpłatne. Serwis www.TotalMoney.pl …

Hanna LaskowskaTotalMoney.pl – sprawdź na co Cię stać