Tomasz Litwiniuk

Prawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Aż 487 315 internautów skorzystało w lutym z internetowej porównywarki produktów finansowych i ubezpieczeniowych TotalMoney.pl. Liczba ta zapewniła porównywarce 11 miejsce w najnowszym rankingu Megapanel PBI/Gemius wśród najpopularniejszych serwisów biznesowych. To dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że TotalMoney.pl działa w sieci zaledwie od sześciu miesięcy.

Kredyt na mieszkanie tylko dla młodych i bogatych?

Idealny kandydat, któremu banki najchętniej udzielą kredytu hipotecznego, powinien być: młody, o odpowiednio wysokich dochodach, w związku małżeńskim, niemający na utrzymaniu dzieci, zdolny pokryć 20 proc. wkładu własnego. Natomiast o kredycie walutowym myśleć powinny głównie osoby zarabiające za granicą – wynika z analizy przeprowadzonej przez porównywarkę TotalMoney.pl.

Polacy chcą coraz więcej pieniędzy od banków

21 tys. zł na bieżące potrzeby i 230 tys. zł na dom – to średnie wartości kwot kredytów gotówkowych i hipotecznych, o jakie wnioskowali użytkownicy porównywarki finansowej TotalMoney.pl od połowy października 2008 do połowy lutego br.

TotalMoney.pl – sprawdź na co Cię stać

W polskim Internecie pojawiło się nowe narzędzie TotalMoney.pl – niezależna porównywarka produktów finansowych a także ubezpieczeń. W przyszłości w ramach portalu porównywane będą także inne trudne do porównania usługi i produkty z różnych branż. TotalMoney.pl to doskonała pomoc dla niezdecydowanych, a także poszukujących wiarygodnych informacji. Tutaj sprawdzisz na co Cię stać. Co ważne wszystkie usługi …

TotalMoney.pl – sprawdź na co Cię stać więcej »

Przewiń do góry