TorturaCen.pl

Nokaut.pl i Skąpiec.pl z Kafito

Od kilku lat internauci mogą korzystać z usług porównywarek cenowych, w których po wpisaniu własnych wymagań otrzymują listę zawierającą ceny i adresy sklepów, gdzie mogą nabyć poszukiwany produkt. Współpraca nawiązana pomiędzy Grupą Kafito a serwisami Nokaut.pl i Skąpiec.pl powala jeszcze bardziej wzbogacić informacje dostępne w porówywarkach.

Cash znaczy gotówka nawet w Internecie

TorturaCen.pl pracuje nad możliwością zwrotu rabatów dla klienta w formie prawdziwych pieniędzy. Usługa pozwoli w odczuwalny sposób obniżyć ceny oferowanych produktów i ma być dostępna jeszcze w tym roku. Rabat możne będzie także przekazać wskazanej organizacji charytatywnej.

Eksperci Grupy Kafito pomagają konsumentom

Na początku lipca br. Grupa Kafito rozpoczęła współpracę z kolejnymi serwisami porównującymi ceny produktów: Torturacen.pl i Smartbay.pl. Ich użytkownicy mogą poznać nie tylko koszt, ale również opis konkretnych towarów. Grupa Kafito prowadzi współpracę w tym temacie z serwisem Ceneo.pl.

Cashback dla klienta, CPA dla sklepów internetowych

TorturaCen.pl to do tej pory jedyna porównywarka cen, która zaproponowała swoim kontrahentom nowy model rozliczenia – CPA (cost per action). Pierwszy polski cashback, w odróżnieniu od innych tego typu serwisów działających w sieci, zarabia na prowizji od sprzedanych produktów, a nie na generowaniu ruchu na stronach sklepów internetowych.

Milion złotych do rozdania

12 listopada 2008 r. o godzinie 20.00 TorturaCen.pl – polski cashback, rozpocznie akcję promocyjną w której rozda milion złotych. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu otrzyma 5 zł w postaci cashbacku, jeżeli poleci serwis swojemu znajomemu, a ten zdecyduje się na założenie konta. Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać e-mail polecający za pomocą modułu, który znajduje się …

Milion złotych do rozdania więcej »

Scroll to Top