Rynek telewizorów LED według Skąpiec.pl

Opublikowano: 31 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Technologia LED rozpala konsumenckie żądze, a producenci ostro rywalizują o względy kupujących. Z danych serwisu Skapiec.pl wynika, że serca internautów podbija Samsung, a na największe cięcia cenowe zdecydował się LG.

Hanna LaskowskaRynek telewizorów LED według Skąpiec.pl

Straciłeś komórkę? Dane skasujesz SMS-em.

Opublikowano: 15 października 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , ,

Na kilku milionach nowoczesnych komórek Polacy przechowują obecnie zastrzeżone numery telefonów, dokumenty firmowe, a nawet hasła dostępowe do kont bankowych wraz z kodami PIN. Specjaliści informatyki śledczej opracowali narzędzie, które poprzez SMS pozwoli wykasować dane z nowoczesnych telefonów komórkowych w przypadku ich kradzieży bądź zgubienia i ochroni kluczowe dane przed dostaniem się w niepowołane ręce.

Hanna LaskowskaStraciłeś komórkę? Dane skasujesz SMS-em.

Rynek notebooków według Skąpiec.pl

Opublikowano: 20 sierpnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , ,

Według raportu „Preferencje zakupowe użytkowników serwisu Skapiec.pl w okresie od stycznia 2009 do czerwca 2009 w kategorii Notebooki w dziale Komputery” współczesny notebook powinien być mały i lekki, a jednocześnie maksymalnie wydajny.

Tomasz UchańskiRynek notebooków według Skąpiec.pl

MySpace dostępny przez TV

Opublikowano: 14 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

MySpace uruchamia aplikację, która zintegruje internetową społeczność podczas oglądania tradycyjnej telewizji. MySpace Widget umożliwi surfowanie po portalu przy pomocy zwykłego pilota. Oglądanie telewizji zyska wymiar społeczny – użytkownicy przed telewizorami będą mogli być w stałym kontakcie ze sobą nawzajem.

Hanna LaskowskaMySpace dostępny przez TV

HP wyprzedza Toshibę – rynek notebooków według Skąpiec.pl

Opublikowano: 11 listopada 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Zainteresowanie przenośnymi komputerami jest na tyle duże, że jeszcze kilka miesięcy temu analitycy coraz śmielej wysnuwali tezę jakoby ich tegoroczna sprzedaż przewyższyć miała sprzedaż desktopów. Czy te prognozy się spełnią? Wszystko zależy od tego, na ile recesja gospodarcza dotknie rodzimy rynek komputerowy. Jak na razie sprzedawcy ze stoickim spokojem zapewniają, że spadku popytu nie ma. Ostatnimi czasy rynek notebooków w …

Hanna LaskowskaHP wyprzedza Toshibę – rynek notebooków według Skąpiec.pl