21 banków zmniejszyło oprocentowanie kart kredytowych

Opublikowano: 5 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi:

21 spośród 28 banków przeanalizowanych przez porównywarkę finansową TotalMoney.pl obniżyło oprocentowanie kart kredytowych po ubiegłotygodniowej decyzji Rady Polityki Pieniężnej o zmniejszeniu stóp procentowych.

Hanna Laskowska21 banków zmniejszyło oprocentowanie kart kredytowych

Zaoszczędź na codziennych opłatach z TotalMoney.pl

Opublikowano: 28 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Na portalu TotalMoney.pl wystartowały właśnie porównywarka cen energii elektrycznej oraz porównywarka pakietów telewizyjnych. Pierwsza z nich umożliwia kalkulacje rachunków za prąd u prawie wszystkich sprzedawców energii elektrycznej w Polsce, druga zestawia oferty pakietów telewizyjnych od dostawców cyfrowych, kablówek i operatorów telekomunikacyjnych.

Hanna LaskowskaZaoszczędź na codziennych opłatach z TotalMoney.pl

Prawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Opublikowano: 4 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Aż 487 315 internautów skorzystało w lutym z internetowej porównywarki produktów finansowych i ubezpieczeniowych TotalMoney.pl. Liczba ta zapewniła porównywarce 11 miejsce w najnowszym rankingu Megapanel PBI/Gemius wśród najpopularniejszych serwisów biznesowych. To dobry wynik, biorąc pod uwagę fakt, że TotalMoney.pl działa w sieci zaledwie od sześciu miesięcy.

Hanna LaskowskaPrawie pół miliona użytkowników TotalMoney.pl

Kredyt na mieszkanie tylko dla młodych i bogatych?

Opublikowano: 13 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Idealny kandydat, któremu banki najchętniej udzielą kredytu hipotecznego, powinien być: młody, o odpowiednio wysokich dochodach, w związku małżeńskim, niemający na utrzymaniu dzieci, zdolny pokryć 20 proc. wkładu własnego. Natomiast o kredycie walutowym myśleć powinny głównie osoby zarabiające za granicą – wynika z analizy przeprowadzonej przez porównywarkę TotalMoney.pl.

Hanna LaskowskaKredyt na mieszkanie tylko dla młodych i bogatych?

Polacy chcą coraz więcej pieniędzy od banków

Opublikowano: 26 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

21 tys. zł na bieżące potrzeby i 230 tys. zł na dom – to średnie wartości kwot kredytów gotówkowych i hipotecznych, o jakie wnioskowali użytkownicy porównywarki finansowej TotalMoney.pl od połowy października 2008 do połowy lutego br.

Hanna LaskowskaPolacy chcą coraz więcej pieniędzy od banków