TravelCamp

TravelCamp w Akademii Leona Koźmińskiego

Już 4 grudnia odbędzie się kolejna edycja spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną – TravelCamp. Z uwagi na duże zainteresowanie turystycznym barcampem najbliższe spotkanie zaplanowano w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

TravelCamp po raz pierwszy w Toruniu

Już 14 marca odbędzie się kolejna, jedenasta edycja spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną TravelCamp. Turystyczny barcamp tym razem zawita do Torunia.

TravelCamp już za tydzień w Katowicach

W Katowicach spotkają się praktycy, by rozmawiać na temat efektywnego wykorzystania strategii marketingowych w turystyce i hotelarstwie. W czwartek, 6 września, w klubie Colors of music, który mieści się w katowickim Spodku, rusza kolejna, 9. edycja spotkania TravelCamp.

Nadchodzi TravelCamp w Gdańsku

TravelCamp po raz ósmy przyciągnie hotelarzy, touroperatorów, portale turystyczne i agencje interaktywne. Najbliższa edycja spotkania rusza 24 maja w klubie CICO w Gdańsku.

TravelCamp po raz pierwszy we Wrocławiu

Już 28 lutego odbędzie się kolejna 7. edycja spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną – TravelCamp. Jedyny w Polsce turystyczny barcamp tym razem zawita do Wrocławia.

TravelCamp po raz drugi w Krakowie

Już w najbliższy czwartek, 15 września, w Krakowie rusza kolejna edycja spotkania środowiska internetowego z branżą turystyczną TravelCamp.

Scroll to Top