Marek Tarnowski członkiem Rady Nadzorczej Internet Group

Opublikowano: 27 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , ,

Powołanie Marka Tarnowskiego do Rady Nadzorczej spółki Internet Group ma na celu wzmocnienie programu uzdrowienia finansów Grupy oraz sprawne przeprowadzenie procesu kompleksowej restrukturyzacji ukierunkowanej na przywrócenie spółki na ścieżkę rentowności i dynamicznego wzrostu.

Hanna LaskowskaMarek Tarnowski członkiem Rady Nadzorczej Internet Group

Wyniki finansowe za 10 miesięcy 2009 – EasyGo.pl i Wakacje.pl

Opublikowano: 19 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

EasyGo.pl i Wakacje.pl podsumowały wyniki swojej pracy po 10 miesiącach 2009 roku. Dynamika wzrostu sprzedaży internetowej utrzymała się na poziomie roku ubiegłego zaś w tradycyjnym kanale sprzedaży (Punkty Obsługi Klienta) spadła o 9 proc. Cała branża turystyczna może zamknąć ten rok spadkami na poziomie około 7-8 proc. Szacunkowe porównanie wyników sprzedaży internetowej trzech największych portali turystycznych w Polsce wskazuje na ponad dwu krotną przewagę EasyGo.pl i Wakacje.pl nad Travelplanet.

Hanna LaskowskaWyniki finansowe za 10 miesięcy 2009 – EasyGo.pl i Wakacje.pl

Największa fuzja na polskim rynku e-turystyki

Opublikowano: 30 czerwca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , ,

Wakacje.pl i EasyGo.pl portale turystyczne numer jeden i dwa w polskiej e-turystyce połączyły swoje siły. Właściciele obu konkurujących ze sobą spółek właśnie podpisali umowę o partnerskiej fuzji. Dotychczasowe marki pozostaną na rynku jako znaki handlowe zarządzane przez ten sam Management. Połączone spółki, swoją siłą, wynikami, kadrą i doświadczeniem już na starcie stają się bezkonkurencyjnym podmiotem na krajowym rynku e-turystycznym, który już w 2010 roku zamierza osiągnąć próg 200 mln zł wartości sprzedaży.

Hanna LaskowskaNajwiększa fuzja na polskim rynku e-turystyki