Twitter.com

Chcesz zostać programistą? Zapisz się do Codecademy!

Codecademy to startup adresowany do programistów i osób zainteresowanych tą tematyką. W pierwszym dniu 2012 roku ogłosił on interesującą inicjatywę, po hasłem „Code Year”. Polega ona na uruchomieniu specjalnego programu szkoleniowego, w którym udział może wziąć w zasadzie każdy aspirujący programista.

Blip.pl przedstawia przewodnik dla biznesu

Serwis Blip.pl przedstawił dedykowaną stronę poświęconą wykorzystaniu mikroblogów w komunikacji biznesowej. Strona zawiera podstawowe wiadomości dotyczące struktury serwisu, sposobu jego działania oraz informacje dotyczące skuteczności prowadzonych działań.

Twitterview z Chrisem Weilem

Dziś, 9 kwietnia o godzinie 16:00 na Twitter.com redaktor naczelny magazynu „Brief” Grzegorz Kiszluk przeprowadzi wywiad z Chrisem Weilem, CEO Momentum Worldwide na świecie.

Onet.pl z Blip.pl i Twitter.com

Portal Onet.pl rozpoczął publikowanie wiadomości w serwisach społecznościowych: Blip.pl i Twitter.com. W obu pojawiają się na bieżąco nie tylko informacje z serwisu Wiadomości.onet.pl ale także najciekawsze aktualne treści z innych serwisów Onetu. Blip.pl to polski serwis społecznościowy pozwalający na prowadzenie tzw. mikroblogów (długość publikowanej wiadomości nie może przekraczać 140 znaków, wiadomość może być tekstowa, dźwiękowa …

Onet.pl z Blip.pl i Twitter.com więcej »

Przewiń do góry