Chcesz zostać programistą? Zapisz się do Codecademy!

Opublikowano: 4 stycznia 2012. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , , , ,

Codecademy to startup adresowany do programistów i osób zainteresowanych tą tematyką. W pierwszym dniu 2012 roku ogłosił on interesującą inicjatywę, po hasłem „Code Year”. Polega ona na uruchomieniu specjalnego programu szkoleniowego, w którym udział może wziąć w zasadzie każdy aspirujący programista.

Marta Michałek-MachniewskaChcesz zostać programistą? Zapisz się do Codecademy!

Blip.pl przedstawia przewodnik dla biznesu

Opublikowano: 18 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis Blip.pl przedstawił dedykowaną stronę poświęconą wykorzystaniu mikroblogów w komunikacji biznesowej. Strona zawiera podstawowe wiadomości dotyczące struktury serwisu, sposobu jego działania oraz informacje dotyczące skuteczności prowadzonych działań.

Sylwester KozakBlip.pl przedstawia przewodnik dla biznesu

Onet.pl z Blip.pl i Twitter.com

Opublikowano: 18 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Portal Onet.pl rozpoczął publikowanie wiadomości w serwisach społecznościowych: Blip.pl i Twitter.com. W obu pojawiają się na bieżąco nie tylko informacje z serwisu Wiadomości.onet.pl ale także najciekawsze aktualne treści z innych serwisów Onetu. Blip.pl to polski serwis społecznościowy pozwalający na prowadzenie tzw. mikroblogów (długość publikowanej wiadomości nie może przekraczać 140 znaków, wiadomość może być tekstowa, dźwiękowa i wideo). Twitter.com to amerykański …

Hanna LaskowskaOnet.pl z Blip.pl i Twitter.com