Universal McCann

MRM Worldwide tworzy PROMOLOT

Agencja interaktywna MRM Worldwide jest odpowiedzialna za strategię komunikacyjną nowej taryfy Polskich Linii Lotniczych LOT, która dostępna jest wyłącznie na www.lot.com, i na stałe wchodzi do oferty LOT-u.

Wystartował przetarg mediowy Grupy Żywiec

Ruszył przetarg mediowy Grupy Żywiec. Przetarg będzie dotyczył przyszłorocznej współpracy i obejmował całość mediów. Do przetargu zaproszono 5. domów mediowych: Macroscope OMD, MediaCom, Mindshare, Universal McCann i ZenithOptimedia (obecnie współpracujący z Grupą Żywiec).

Startuje kampania Echo Miasta

Dzisiaj w portalach branżowych dla przedstawicieli mediów, branży marketingowej oraz domów mediowych wystartowała kampania reklamowa gazety „ECHO MIASTA”. Intrygujące, nieco prowokujące i przewrotne hasła eksponują atuty wyróżniające ECHO MIASTA spośród innych tytułów prasowych.

Pierwsze urodziny BizOn media

Mija rok działalności biznesowego domu sprzedaży mediów – BizOn media. Dokładnie rok temu 19 września 2006 zainaugurowano działalność Bizon media, domu sprzedaży mediów specjalizującego się w dotarciu do grupy celowej – biznes, z mediami internetowymi, ambientowymi oraz prasą w ofercie. Od momentu powstania BizOn ulega sukcesywnej rozbudowie. Zasięg sieci zwiększył się o ponad 50% osiągając …

Pierwsze urodziny BizOn media więcej »

Rozpoczęła się kampania wizerunkowa Microsoft

’Twój Potencjał. Nasza Pasja’ to hasło, pod którym rozpoczęła się kampania wizerunkowa firmy Microsoft. Jej zasadniczym celem jest budowanie wizerunku firmy, która poprzez oferowane rozwiązania pomaga ludziom w realizowaniu ich możliwości i potencjału twórczego. Spoty reklamowe o czasie 30′, 20′ i 15′ będą obecne na kanałach TVP1, TVP2, TVN oraz TVN 24. Kreację przygotowaną przez …

Rozpoczęła się kampania wizerunkowa Microsoft więcej »

Scroll to Top