VAT.pl

BizOn media współpracuje z nowymi witrynami

Sieć Bizon media wzbogaciła się o siedem nowych witryn – Infor.pl, Wieszjak.pl i Prawnik.pl należące do Grupy Infor, strony Pit.pl, VAT.pl i OsobyPrawne.pl ze spółki Bankier.pl, a także StockWatch.pl.

Pit.pl i Vat.pl dołączyły do oferty sieci reklamowej Ad.net

Serwisy Pit.pl i Vat.pl z Grupy Bankier.pl dołączyły do portfolio sieci reklamowej Ad.net. Wzmocniły przez to kategorię witryn biznesowych sieci. Powiększyły również zasięg Focus.MSP – zbioru serwisów internetowych Ad.net, w którym przedsiębiorcy szukają informacji niezbędnych w prowadzeniu działalności gospodarczej.

VAT.pl rusza z nową usługą

Portal VAT.pl uruchomił nową usługę – wystawianie faktur VAT online. Teraz z każdego miejsca na świecie i o każdej porze można w bardzo prosty sposób wystawić fakturę VAT i zlecić jej wysłanie.

Rzeczpospolita.pl w sieci BizOn media

Rzeczpospolita.pl, Pit.pl, VAT.pl, Manager.Money.pl i ZycieWarszawy.pl to witryny, które na przełomie roku dołączyły do sieci reklamowej BizOn media. Do BizOn media dołączyły witryny dzienników Rzeczpospolita i Życie Warszawy Wydawnictwa Presspublica. Na początku roku sieć podpisała również umowę na obsługę serwisów Manager.Money.pl, Pit.pl i VAT.pl. Nowe witryny mają przyczynić się do wzrostu zasięgu sieci o prawie …

Rzeczpospolita.pl w sieci BizOn media więcej »

CDN OPT!MA i e-Porady pod choinką

Do końca grudnia trwa świąteczna promocja, w ramach której przy zakupie jednego z trzech pakietów CDN OPT!MA START, każdy klient otrzyma bezpłatny trzymiesięczny dostęp do bazy porad podatkowych e-Porady.pit.pl. Firmy Comarch i PIT.pl rozpoczęły w dniu dzisiejszym świąteczną promocję, w ramach której przy zakupie jednego z trzech pakietów CDN OPT!MA START, każdy otrzyma bezpłatny trzymiesięczny …

CDN OPT!MA i e-Porady pod choinką więcej »

Scroll to Top