Veneo dla prawników i ich klientów

Opublikowano: 27 czerwca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W czerwcu krakowska agencja Veneo uruchomiła portal Prawnicy.pl. Serwis będzie stanowił platformę internetową dla prawników, kandydatów do pracy w zawodzie prawniczym oraz osób poszukujących porady prawnej.

Hanna LaskowskaVeneo dla prawników i ich klientów

TVN Meteo już w sieci

Opublikowano: 21 czerwca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W czerwcu 2011 stacja telewizyjna TVN Meteo uruchomiła nowy internetowy serwis pogodowy stacji pod adresem www.tvnmeteo.pl. W serwisie wyeksponowana została część społecznościowa.

Hanna LaskowskaTVN Meteo już w sieci

Projekt Veneo dla TVN nagrodzony

Opublikowano: 30 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Miesiąc po uruchomieniu należącego do TVN24 serwisu reporterskiego Kontakt24.tvn.pl Brief uznał platformę za najlepszy projekt komunikacji marketingowej 2010 roku. Za realizację projektu odpowiedzialna była krakowska agencja Veneo.

Hanna LaskowskaProjekt Veneo dla TVN nagrodzony

TVN sprzedaje multimedia przez Internet

Opublikowano: 10 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Grupa TVN uruchomiła nową internetową platformę e-commerce do sprzedaży materiałów multimedialnych, ma być ona dostępna pod adresem www.agency.tvn.pl. Wykonanie i wdrożenie platformy internetowej TVN News & Services Agency zostało powierzone firmie Veneo. Start serwisu został zapowiedziany na 10 listopada 2009.

Hanna LaskowskaTVN sprzedaje multimedia przez Internet

Trochę techników w Onet.pl

Opublikowano: 17 czerwca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwis społecznościowo-poradnikowy www.trochetechniki.pl to propozycja dla tych, którzy chcą podzielić się swoim technicznym doświadczeniem. Nie jesteś ekspertem? Możesz poszukać gotowych porad lub po prostu zadać pytanie.

Hanna LaskowskaTrochę techników w Onet.pl

Polacy o Papieżu – www.mojpapiez.pl

Opublikowano: 9 grudnia 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W związku z przypadającą 16 października 2008 roku 30 rocznicą wyboru kardynała Karola Wojtyły na Papieża, na rok przed tym wydarzeniem, powstała inicjatywa budowy internetowego albumu Polaków o Papieżu. Celem projektu jest „Jan Paweł II – nasze wspomnienia” jest utrwalenie wspomnień i obrazów ważnych chwil, które przeżywaliśmy z Papieżem. Spółka Veneo zaprojektowała i kompleksowo wykonała portal www.mojpapiez.pl. Przy tworzeniu portalu …

Hanna LaskowskaPolacy o Papieżu – www.mojpapiez.pl

Nowa odsłona mojeauto.pl

Opublikowano: 26 listopada 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W ostatnich dniach www.mojeauto.pl zostało uruchomione w nowej odsłonie. Całkowitej zmianie uległa funkcjonalność oraz linia kreacyjna strony głównej oraz głównych działów: motobiznes, motogazeta i autogaleria. Zaprojektowany od nowa sposób prezentacji treści pozwala na szybsze i wygodniejsze znalezienie pożądanych informacji przez internautów. Wraz ze zmianą wizualną zostało wdrożone całkowicie nowe rozwiązanie technologiczne – veoPortal – do zarządzania wszystkimi zasobami vortalu, w …

Hanna LaskowskaNowa odsłona mojeauto.pl