Vista

Droga Mleczna zamknięta w 9 mld pikseli

Naukowcy z European Southern Observatory (ESO) wykonali za pomocą teleskopu VISTA dziewięciogigapikselowe zdjęcie Drogi Mlecznej, tworząc dodatkowo katalog 84 mln gwiazd w centralnych częściach naszej galaktyki.

Windows 7 już pobił Vistę w 17 krajach Europy

Już po niespełna 3 tygodniach od światowej premiery Windows 7, udział odsłon dokonanych za pośrednictwem tego systemu operacyjnego w wybranych krajach europejskich wyniósł 2,69 proc. – wynika z badania przeprowadzonego przez agencję badawczą Gemius przy użyciu narzędzia analitycznego gemiusTraffic.

Technologia A.D. 2019 według Microsoftu

Microsoft zaprezentował swoją wizję technologii w 2019 roku. Skupiona jest ona wokół idei współpracy i komunikacji – pozbawionej barier geograficznych, kulturowych, czy technologicznych. Jest to wizja odważna i dość fantastyczna. Ale czy zupełnie nierealna?

Przegląd prasy 2006-11-10

Miliard za numer MCI Management inwestuje w nawigację satelitarną na komórki Skype szykuje ofertę dla firm Vista wyhamowuje rynek PC? Google rozprowadziło robaka Microsoft poszerzy współpracę z rządem Skype 3.0 – wiele ciekawostek Microsoft rejestratorem domen Energis: szerokopasmowy internet wkrótce w całej Polsce Miliard za numer Na największej polskiej aukcji internetowej Allegro padł rekord: za …

Przegląd prasy 2006-11-10 więcej »

Przegląd prasy 2006-11-03

2006: ostatni świetny rok telekomunikacji? Kolejne płaskie telewizory z Polski Internet w komórce – Europa wyprzedza USA 47 cali LCD TV od Evesham Vista i Office 2007 – premiera za miesiąc Cyfrowy magnetowid z HDMI od Lite-On Cztery nowe kompakty Pentax 2006: ostatni świetny rok telekomunikacji? (Gazeta.pl) Polski rynek usług telekomunikacyjnych osiągnął w 2005 r. …

Przegląd prasy 2006-11-03 więcej »

Przewiń do góry