Vobis jako pierwszy sprzedaje Windows 7

Opublikowano: 16 lipca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , ,

Sklep internetowy Vobis.pl jako pierwszy w Polsce rozpoczął przedsprzedaż najnowszego systemu operacyjnego Windows 7, którego premiera zaplanowana jest na 22 października. Akcja promocyjna od razu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem Klientów, wobec czego firma postanowiła aż pięciokrotnie zwiększyć ilość promocyjnych zestawów.

Hanna LaskowskaVobis jako pierwszy sprzedaje Windows 7

Vobis zmienia i udoskonala swój sklep internetowy

Opublikowano: 1 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma Vobis postanowiła udoskonalić swój serwis internetowy www.vobis.pl. Wprowadzone z dniem 1 kwietnia zmiany, mają na celu ułatwienie nawigacji po witrynie, przeglądanie oferty sklepu oraz wyszukiwanie konkretnych produktów jeszcze szybciej i przyjemniej.

Hanna LaskowskaVobis zmienia i udoskonala swój sklep internetowy

Evolve GSM Survivor – telefon, który przetrwa wszystko

Opublikowano: 30 marca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

W ofercie sklepów Vobis pojawiła się prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego i ekstremalnego wypoczynku. Odporny na kurz, wodę oraz wstrząsy Evolve GSM Survivor nazywany jest „prawdziwym twardzielem” wśród telefonów komórkowych. Za niezwykle trwałą obudową kryje się funkcjonalność oraz parametry techniczne nie ustępujące innym modelom dostępnym na rynku.

Hanna LaskowskaEvolve GSM Survivor – telefon, który przetrwa wszystko

Dotykowy komputer przyszłości

Opublikowano: 25 lutego 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

Nowy komputer HP TouchSmart ma być rewolucją na rynku komputerów stacjonarnych w Polsce. Połączenie monitora i płaskiego komputera w jednej obudowie. Zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania pozwalają na korzystanie z oprogramowania, multimediów oraz internetu zdecydowanie łatwiej i szybciej niż dotychczas.

Hanna LaskowskaDotykowy komputer przyszłości

Prezenty w Vobis.pl

Opublikowano: 3 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wraz ze zbliżającym się jak co roku gorącym okresem świątecznych zakupów, Vobis za pośrednictwem sklepu internetowego www.vobis.pl chce ułatwić zadanie swoim Klientom. Firma proponuje kompleksową obsługę bez wychodzenia z domu wszystkim tym, którzy chcą sprawić najbliższym wyjątkową niespodziankę. Akcja świąteczna skierowana jest do osób, chcących uniknąć kolejek, stresu oraz tłoku w sklepach. Święta to szczególny okres w którym, poza magią …

Hanna LaskowskaPrezenty w Vobis.pl