Vobis.pl

Vobis jako pierwszy sprzedaje Windows 7

Sklep internetowy Vobis.pl jako pierwszy w Polsce rozpoczął przedsprzedaż najnowszego systemu operacyjnego Windows 7, którego premiera zaplanowana jest na 22 października. Akcja promocyjna od razu spotkała się z ogromnym zainteresowaniem Klientów, wobec czego firma postanowiła aż pięciokrotnie zwiększyć ilość promocyjnych zestawów.

Vobis zmienia i udoskonala swój sklep internetowy

Firma Vobis postanowiła udoskonalić swój serwis internetowy www.vobis.pl. Wprowadzone z dniem 1 kwietnia zmiany, mają na celu ułatwienie nawigacji po witrynie, przeglądanie oferty sklepu oraz wyszukiwanie konkretnych produktów jeszcze szybciej i przyjemniej.

Evolve GSM Survivor – telefon, który przetrwa wszystko

W ofercie sklepów Vobis pojawiła się prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego i ekstremalnego wypoczynku. Odporny na kurz, wodę oraz wstrząsy Evolve GSM Survivor nazywany jest „prawdziwym twardzielem” wśród telefonów komórkowych. Za niezwykle trwałą obudową kryje się funkcjonalność oraz parametry techniczne nie ustępujące innym modelom dostępnym na rynku.

Dotykowy komputer przyszłości

Nowy komputer HP TouchSmart ma być rewolucją na rynku komputerów stacjonarnych w Polsce. Połączenie monitora i płaskiego komputera w jednej obudowie. Zastosowane w nim nowoczesne rozwiązania pozwalają na korzystanie z oprogramowania, multimediów oraz internetu zdecydowanie łatwiej i szybciej niż dotychczas.

Prezenty w Vobis.pl

Wraz ze zbliżającym się jak co roku gorącym okresem świątecznych zakupów, Vobis za pośrednictwem sklepu internetowego www.vobis.pl chce ułatwić zadanie swoim Klientom. Firma proponuje kompleksową obsługę bez wychodzenia z domu wszystkim tym, którzy chcą sprawić najbliższym wyjątkową niespodziankę. Akcja świąteczna skierowana jest do osób, chcących uniknąć kolejek, stresu oraz tłoku w sklepach. Święta to szczególny …

Prezenty w Vobis.pl więcej »

Scroll to Top