WhitePress

Bezpłatny ebook: praktycznie o influencer marketingu

To prawdopodobnie pierwsze na polskim rynku tak obszerne omówienie tematyki influencer marketingu w oparciu o polskie realia. W publikacji znaleźć można opis aż 10 kampanii zrealizowanych z polskimi influencerami.

Influencer.pl – nowy portal dla twórców internetowych

Na początku lipca platforma Whitepress powołała do życia nowy portal o nazwie Influencer.pl. Jego celem jest edukacja i wspieranie rozwoju wszystkich influencerów i innych twórców internetowych. Jest to część modułu influencer, który stanowi dodatkowe źródło zarobku dla blogerów i innych osób aktywnie działających w polskiej sieci.

Zlecanie audytu SEO i UX – darmowe wzory umów

Platforma Whitepress przygotowała w ramach projektu edukacyjnego Nowa Koncepcja SEO, wzory umów, które można wykorzystać zlecając wykonanie audytu SEO i UX. Można je za darmo pobrać, wykorzystywać i modyfikować do własnych celów. Autorzy przygotowali także zbiór porad, pomocnych podczas konstruowania takich dokumentów.

Jak przeprowadzić samodzielny audyt SEO [bezpłatny e-book]

To pierwszy na polskim rynku, tak obszerny i kompletny poradnik dla osób, które same chcą sprawdzić swoją stronę internetową pod kątem SEO. Publikacja została opracowana w ramach projektu edukacyjnego Nowa koncepcja SEO i jest całkowicie darmowa.

Nowa koncepcja SEO odpowiedzią na wymagania rynku i Google

Platforma WhitePress uruchamia nowy projekt skierowany do specjalistów SEO oraz ich klientów. „Nowa Koncepcja SEO” ma na celu zebranie jak największej liczby materiałów edukacyjnych dotyczących skuteczniej promocji stron internetowych. Autorzy zakładają, że działania SEO powinny być realizowane kompleksowo wraz z innymi usługami i transparentnie raportowane oraz rozliczane.

Przewiń do góry