Bezpłatny ebook: praktycznie o influencer marketingu

Opublikowano: 30 listopada 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

To prawdopodobnie pierwsze na polskim rynku tak obszerne omówienie tematyki influencer marketingu w oparciu o polskie realia. W publikacji znaleźć można opis aż 10 kampanii zrealizowanych z polskimi influencerami.

Dawid ZarazińskiBezpłatny ebook: praktycznie o influencer marketingu

Influencer.pl – nowy portal dla twórców internetowych

Opublikowano: 23 lipca 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na początku lipca platforma Whitepress powołała do życia nowy portal o nazwie Influencer.pl. Jego celem jest edukacja i wspieranie rozwoju wszystkich influencerów i innych twórców internetowych. Jest to część modułu influencer, który stanowi dodatkowe źródło zarobku dla blogerów i innych osób aktywnie działających w polskiej sieci.

Dawid ZarazińskiInfluencer.pl – nowy portal dla twórców internetowych

Zlecanie audytu SEO i UX – darmowe wzory umów

Opublikowano: 9 maja 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Platforma Whitepress przygotowała w ramach projektu edukacyjnego Nowa Koncepcja SEO, wzory umów, które można wykorzystać zlecając wykonanie audytu SEO i UX. Można je za darmo pobrać, wykorzystywać i modyfikować do własnych celów. Autorzy przygotowali także zbiór porad, pomocnych podczas konstruowania takich dokumentów.

Dawid ZarazińskiZlecanie audytu SEO i UX – darmowe wzory umów

Jak przeprowadzić samodzielny audyt SEO [bezpłatny e-book]

Opublikowano: 4 kwietnia 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

To pierwszy na polskim rynku, tak obszerny i kompletny poradnik dla osób, które same chcą sprawdzić swoją stronę internetową pod kątem SEO. Publikacja została opracowana w ramach projektu edukacyjnego Nowa koncepcja SEO i jest całkowicie darmowa.

Dawid ZarazińskiJak przeprowadzić samodzielny audyt SEO [bezpłatny e-book]

Nowa koncepcja SEO odpowiedzią na wymagania rynku i Google

Opublikowano: 2 grudnia 2015. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Platforma WhitePress uruchamia nowy projekt skierowany do specjalistów SEO oraz ich klientów. „Nowa Koncepcja SEO” ma na celu zebranie jak największej liczby materiałów edukacyjnych dotyczących skuteczniej promocji stron internetowych. Autorzy zakładają, że działania SEO powinny być realizowane kompleksowo wraz z innymi usługami i transparentnie raportowane oraz rozliczane.

Dawid ZarazińskiNowa koncepcja SEO odpowiedzią na wymagania rynku i Google