Partnerstwo SAP i Sybase na rzecz rozwiązań mobilnych

Opublikowano: 17 marca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

Spółki SAP i Sybase podpisały umowę o partnerstwie strategicznym w zakresie dostarczania nowych rozwiązań mobilnych dla aplikacji SAP Business Suite. Dzięki współpracy aplikacja SAP będzie dostępna z poziomu wszystkich popularnych platform i urządzeń mobilnych takich jak: iPhone, Windows Mobile czy BlackBerry.

Hanna LaskowskaPartnerstwo SAP i Sybase na rzecz rozwiązań mobilnych

Co przyniósł Mobile World Congress?

Opublikowano: 19 lutego 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , ,

Kończący się dzisiaj w Barcelonie Mobile World Congress stał pod znakiem kilku przełomowych zmian na rynku telefonów. Oprócz prezentacji poszczególnych firm miały miejsce wydarzenia w skali makro. Rzeczpospolita wypunktowuje kilka z nich.

Sylwester KozakCo przyniósł Mobile World Congress?

Microsoft partnerem serialu „n1ckola”

Opublikowano: 23 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , ,

Microsoft został partnerem polskiej wersji serialu internetowego „n1ckola”, którego pierwowzór pt „lonelygirl15” był przełomem w historii filmowych produkcji przeznaczonych do dystrybucji w internecie.

Hanna LaskowskaMicrosoft partnerem serialu „n1ckola”

Microsoft odkrywa mobilne karty

Opublikowano: 21 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , ,

Microsoft planuje wielką premierę swoich nowych produktów – zaprezentuje je podczas zbliżającej się Mobile World Congress (16-19 luty). Mają być one przede wszystkim odpowiedzią na pakiet MobileMe od Apple. Czeka nas ciekawa rywalizacja, a giganta z Redmond – walka o sukces Windows Mobile.

admagazine.plMicrosoft odkrywa mobilne karty

Wirtualna recepcja od Orange

Opublikowano: 27 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Lekarze prowadzący indywidualne praktyki zostali zaproszeni do testu wirtualnej recepcji, która jeszcze w 2008 roku znajdzie się w ofercie Orange. Dzięki niej, przy użyciu internetu bądź telefonu komórkowego pacjenci mogą szybko zarejestrować wizytę wybierając dogodny termin, a lekarze zyskują natychmiastowy dostęp do swojego kalendarza, ograniczając przy tym koszty administracyjne. Orange wprowadzi na rynek serwis internetowy zawierający wygodną aplikację do samodzielnej …

Hanna LaskowskaWirtualna recepcja od Orange

Mapy Be-on-road kierują do celu

Opublikowano: 27 sierpnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Be-on-road to nowoczesne systemy nawigacyjne dedykowane do urządzeń typu PDA, PND i smartphone, opartych na Windows Mobile. Dzięki precyzyjnym danym mapowym i nowoczesnej aplikacji stworzonej przez firmę Aponia Software Be-on-road szybko i bezbłędnie wyszukuje najlepszą drogę do wybranego przez użytkownika celu. Współpraca Aponii z dziennikarzami testującymi i użytkownikami zaowocowała tym, że nowy produkt został rozszerzony o dodatkowe funkcje, a jego …

Sylwester KozakMapy Be-on-road kierują do celu