Tag: Wojtek Sobczuk

Grono.net na święta

Portal społecznościowy Grono.net rozpoczął konkurs na najciekawszą bożonarodzeniową oprawę graficzną. Drugiego dnia świat wystartuje kolejny, tym razem na najlepszą noworoczną oprawę graficzną. W akcji może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik. Zwycięskie propozycje wybiorą sami Gronowicze.

Klasyczne API od Grona

Portal społecznościowy Grono.net udostępnił klasyczne API. Dzięki niemu deweloperzy mogą pobierać zgromadzone na serwisie dane i tworzyć nowe, ciekawe aplikacje dla użytkowników.

Komunikator na Gronie teraz dla wszystkich

Użytkownicy portalu społecznościowego Grono.net mogą nawiązywać rozmowę ze znajomymi za pomocą komunikatora. Docelowo funkcja zastąpić ma dotychczasowy system shotów prywatnych działających obecnie na portalu.

Reklamy Adkontekst na Gronie

Grono.net i sieć reklamowa Adkontekst rozpoczęły współpracę w zakresie emisji reklam na serwisie. Od sierpnia reklamodawcy Adkontekst otrzymali możliwość promowania swoich produktów i usług w jednym z serwisów społecznościowych w Polsce.

Nieruchomości na Grono.net

Od tego tygodnia użytkownicy Grono.net mogą znaleźć na portalu ogłoszenia z branży nieruchomości. „Oferty.net” to kolejna zewnętrzna firma, która przygotowała specjalnie z myślą o Gronowiczach własną propozycję aplikacji.

Porównywarka cen na Grono.net

Portal społecznościowy Grono.net wprowadził nową funkcję, napisaną przez samych użytkowników. Aplikacja umożliwia Gronowiczom porównanie cen różnych produktów. Alletrendy bazują na monitoringu aukcji zakończonych sprzedażą. Skorzystać z nich może każdy zarejestrowany user serwisu.

Scroll to Top