WOŚP

WOŚP rekordowo na Facebooku

Polska strona, która powstała aby wesprzeć WOŚP miała w miniony weekend większy przyrost fanów niż fan page Facebooka.

„Uczymy Ratować” przed WOŚP w czołówce rankingu AppStore

Przed kolejnym finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w App Store pojawiła się aplikacja Uczymy Ratować, autorstwa Norbsoft Sp. z o.o., która powstała przy wsparciu WOŚP i operatora Play. Aplikacja umożliwia zapoznanie się z podstawowymi zasadami udzielania pomocy.

"Uczymy Ratować" przed WOŚP w czołówce rankingu AppStore 1

Rekordowa kwota za GG: 19

Dziś zakończyła się aukcja numeru specjalnego GG:19 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I tym razem za numer GG padła rekordowa kwota – aż 35 tys. 600 zł. Samą aukcję obejrzało w Internecie ponad milion osób.

Ponad 10 tys. zł za numer GG

Już ponad 10 tys. złotych wart jest symboliczny numer Gadu-Gadu, który w tym roku został wystawiony na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wygraj aukcję numeru specjalnego GG:18

Specjalny, niski numer GG komunikatora Gadu-Gadu tradycyjnie trafił na aukcję najbliższego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – jest to numer GG:18.

Wylicytuj niski nr GG:18 i pomóż dzieciakom

Specjalny, symboliczny numer GG:18 można licytować na aukcjach Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świąteczne aukcje numerów GG są jednymi z najpopularniejszych aukcji WOŚP.

Oracle, Grupa TP i NK dla WOŚP

XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, wypada jednak wspomnieć jeszcze kilka słów o tych, którzy Orkiestrze pomagali.

Przewiń do góry