WP

Rusza kampania wizerunkowa WP

8 lipca startuje nowa odsłona kampanii wizerunkowej Wirtualnej Polski – #dzjejesiewpolsce. Realizowane do września działania reklamowe koncentrować się będą m.in. wokół zmagań polskich sportowców w Rio de Janeiro podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich, Światowych Dni Młodzieży, wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych i innych, znaczących wydarzeń mających wpływ na naszą codzienność.

Łatwa organizacja spotkań w Poczcie WP

Nowa usługa w Poczcie WP to możliwość planowania spotkań i wyboru przez wszystkich uczestników optymalnego terminu. Partnerem wdrożenia jest firma Doodle.

Battlestar Galactica dostępna już w WP

Trwa walka o surowce i terytoria pomiędzy ludźmi i maszynami… Strategiczna gra wojenna oparta na bestsellerowym, filmowym remake’u, już w Wirtualnej Polsce.

ToSieWytnie.pl triumfuje na Interactive Media Awards 2010

Promująca niezależnych twórców filmowych platforma ToSieWytnie.pl po raz trzeci z rzędu została doceniona w międzynarodowym konkursie. Zdobywając tytuł finalisty Interactive Media Awards 2010 serwis stał się, jak przekonują twórcy najbardziej utytułowaną za granicą witryną w historii polskiej Sieci.

Mundial RPA 2010 w WP – poczuj klimat

Specjalny, dedykowany serwis poświęcony Mundialowi to kompendium wiedzy o Mistrzostwach Świata w RPA 2010. Opisy drużyn i ich gwiazd, wywiady z ekspertami, historia mistrzostw w pigułce, oddające klimat Afryki perełki mundialowej architektury – to wszystko oferuje serwis mundial.wp.pl.

Przewiń do góry