Wykop.pl

Podsumowanie tygodnia

Mijający tydzień obfitował w ciekawe doniesienia od firmy Microsoft, także polski oddział Orange miał coś do powiedzenia. Zapraszamy na cotygodniowy przegląd najciekawszych informacji z rynku e-biznes.

Nowy Digg dla wszystkich

Po miesięcznych, zamkniętych testach, nowa wersja serwisu Digg została udostępniona dla wszystkich. Udoskonalony interfejs i funkcjonalności skupiają się na personalizacji dostępu do informacji.

Wykop dostępny w App Store

Serwis Wykop.pl udostępnił aplikację umożliwiającą korzystanie z mobilnej wersji systemu na urządzeniach Apple: iPhone oraz iPod touch. Aplikacja jest darmowa i dostępna w App Store.

Nokaut.pl przyspiesza dzięki nowym serwerom

Pod koniec marca Nokaut.pl przeniósł się do serwerowni firmy Beyond znajdującej się w podziemiach poznańskiego Starego Browaru. Do tej pory serwis funkcjonował w oparciu o serwery dzierżawione od Home.pl.

Rewolucja w Wykop.pl

Jeden z największych polskich serwisów społecznościowych został gruntownie przebudowany. Wyczekiwana premiera nowej odsłony wykop.pl nastąpiła w nocy z 6 na 7 marca br. Zmieniony został layout i architektura portalu. Pojawiły się również nowe funkcjonalności.

Przewiń do góry