Rezerwacja hoteli w Polsce i za granicą w portalu Wynajem.pl

Opublikowano: 6 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal Wynajem.pl uruchomił nową usługę, umożliwiającą wszystkim swoim użytkownikom szybkie i proste rezerwowanie noclegów w hotelach w Polsce i na świecie. Bezpłatny system rezerwacyjny, który znajduje się w dziale Turystyka , umożliwia dokonanie bezpośredniej rezerwacji po aktualnej, korzystnej cenie.

Hanna LaskowskaRezerwacja hoteli w Polsce i za granicą w portalu Wynajem.pl

Inwestycje.pl: W co inwestować w 2009 roku?

Opublikowano: 14 stycznia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

Globalny kryzys finansowy, z którym mamy obecnie do czynienia, zmusza inwestorów do całkowitej przebudowy swoich portfeli inwestycyjnych oraz zmiany strategii pomnażania oszczędności. Burzliwe wydarzenia ostatnich miesięcy zachwiały dotychczasowym ładem, co na własnej skórze odczuli miliarderzy, których fortuny topniały w zastraszającym tempie. Doświadczenia minionego roku skłoniły wiele osób do opowiedzenia się po stronie bezpieczniejszych, ale i mniej zyskownych metod lokowania kapitału.

Hanna LaskowskaInwestycje.pl: W co inwestować w 2009 roku?

Wystartował Wynajem.pl

Opublikowano: 11 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Wystartował serwis internetowy Wynajem.pl. To nowoczesna platforma ogłoszeniowa, która skupia ludzi zainteresowanym wynajmem nieruchomości, maszyn oraz pojazdów. Użytkownicy indywidualni, firmy, agencje wynajmu mogą zamieszczać i przeglądać aktualne oferty wynajmu, korzystając z zaawansowanego systemu wyszukiwania. Wynajem.pl to nowoczesna platforma wymiany informacji pomiędzy najemcami i wynajmującymi.  Umożliwia ona stały, łatwy i szybki kontakt w sprawie wynajmu rożnego typu nieruchomości (m.in. biura, mieszkania, …

Hanna LaskowskaWystartował Wynajem.pl