Złote Myśli

Wirusowa akcja wydawnictwa Złote Myśli

Ponad 3000 osób w ciągu kilkunastu godzin zarejestrowało się na stronie www.poznajsekret.pl. Poznaj Sekret jest akcją wirusową organizowaną przez Wydawnictwo Złote Myśl. Uruchomiona akcja ma za zadanie w oryginalny sposób promować premierę kolekcji książek motywacyjnych znanego i szanowanego na całym świecie Autora. Nazwisko autora jest owiane tajemnicą.

Wściekłe psy i wróżka Zenobia

Z okazji swoich piątych urodzin Wydawnictwo Złote Myśli postanowiło w nietypowy sposób przedstawić swoją historię. Nie wykorzystało do tego przysłowiowej kartki papieru i ułożonej chronologicznie, uporządkowanej pisanej piórem historycznej relacji. Pracownicy wydawnictwa są fanami absurdalnego humoru, więc napisali scenariusz i przygotowali 4 minutowy animowany materiał filmowy, przedstawiający w krzywym zwierciadle najważniejsze wydarzenia z okresu pięciu lat swojej działalności.

Ostatnie cztery dni ściągania bez końca

Jeszcze tylko przez cztery dni można bez żadnych zobowiązań pobierać pełną wersję ebooka w ramach akcji „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz” organizowanej przez Wydawnictwo Złote Myśli.

Znowu ściągają, zanim zapłacą

W ciągu dwóch tygodni blisko 60 tys. osób weszło na stronę drugiej edycji akcji Wydawnictwa Złote Myśli „Ściągnij i przeczytaj, zanim zapłacisz”, a ponad 11 tys. spośród odwiedzających postanowiło skorzystać z tej formy dystrybucji książki.

Przewiń do góry