ZTM

Warszawski ZTM rozszerza zakres usługi “Płać komórką za bilet”

Od 14 sierpnia ZTM rozszerza usługę biletów kupowanych telefonem komórkowym o bilety krótkookresowe: dobowe, 3-dniowe oraz 7-dniowe.W ramach oferty „Wspólny bilet ZTM- KM-WKD” posiadacze wybranych biletów ZTM są uprawnieni do przejazdów we wszystkich środkach warszawskiej komunikacji miejskiej oraz w pociągach KM, WKD i SKM.

Rozgadani warszawianie – akcja GG i ZTM

Nadajniki GG w najbardziej zatłoczonych miejscach stolicy i cały warszawski tabor w akcji – autobusy, tramwaje, metro. Warszawianie będą mieli niecodzienną możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej akcji bez precedensu, organizowanej wspólnie przez Gadu-Gadu i Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Jak mówią organizatorzy – to komunikacja w komunikacji: warszawian połączy Gadu-Gadu, a przewiezie stołeczny ZTM.

Rozkłady komunikacji miejskiej na mapie Targeo.pl

Firma Indigo we współpracy z warszawskim ZTM uruchomiła interaktywną mapę komunikacji miejskiej. Aplikacja dostępna pod adresem mapa.targeo.pl/ztm zawiera szczegółową mapę przystanków, która została zintegrowana z rozkładami jazdy dostarczanymi przez ZTM. Dane są aktualizowane kilka razy dziennie, a użytkownicy mogą wygodnie przeglądać czasy odjazdów autobusów i tramwajów z uwzględnieniem planowanych przez ZTM zmian w rozkładach w …

Rozkłady komunikacji miejskiej na mapie Targeo.pl więcej »

Przewiń do góry