Zumi

Bluerank dla Mapia.ua

Agencja Bluerank przygotowała rekomendacje SEO dla powstającej właśnie nowej wersji ukraińskiego serwisu Mapia.ua, będącego odpowiednikiem polskiego Zumi.

„Ulica 360°” – Kolejna usługa w ZUMI

Ponad dwieście kilometrów ulic w piętnastu największych polskich miastach zostało sfotografowanych i udostępnionych w formie panoramicznych zdjęć użytkownikom lokalizatora ZUMI.

Zumi fotografuje Polskę z powietrza

Samoloty oznakowane logo Zumi.pl fotografują polskie miasta. Pierwsze doskonałej jakości zdjęcia lotnicze polskich miast, znacznie przewyższające swoją jakością ujęcia satelitarne, można już znaleźć w serwisie Zumi.pl. W trakcie realizacji projektu samoloty wykonają ponad 35 tysięcy fotografii. Wkrótce zdjęcia na Zumi będą mogły być jeszcze bardziej powiększane.

Zumi wkracza w nieruchomości

Polski lokalizator internetowy Zumi.pl wkroczył na rynek nieruchomości. Pod adresem zumi.pl/nieruchomosci dostępnych jest obecnie ponad 1,5 miliona ogłoszeń z całej Polski. W efekcie połączenia bazy ogłoszeń i funkcji Zumi w ręce internautów trafia narzędzie pozwalające na znalezienie nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub do wynajęcia w dowolnym miejscu w Polsce.

Zumi lokalizuje więcej

Zumi – lokalizator internetowy, został wzbogacony o zakładki tematyczne ułatwiające wyszukiwanie na mapie atrakcji turystycznych, bankomatów, hoteli oraz punktów gastronomicznych. Nowe narzędzia w Zumi usprawniają wyszukiwanie zarówno firm i usług, jak i użytecznych obiektów, takich jak hotele, restauracje czy bankomaty. Nowością jest także wyszukiwarka atrakcji turystycznych – zabytków, galerii, muzeów i wielu innych ciekawych obiektów, …

Zumi lokalizuje więcej więcej »

Przewiń do góry