Talex dla Trybunału

Opublikowano: 19 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Talex, integrator zaawansowanych technologii informatycznych, podpisał umowę z Trybunałem Konstytucyjnym na wdrożenie środowiska Windows 2003 Server połączone z dostawą i konfiguracją sprzętu.

W ramach umowy Talex dostarczy, skonfiguruje i zainstaluje serwer IBM, a także zabezpieczy go przed ewentualnymi wahaniami napięcia poprzez zainstalowanie urządzenia UPS. Poznański integrator dostarczy ponadto oprogramowanie systemowe Windows 2003 Server wraz z licencjami dla 100 użytkowników końcowych. Umowa przewiduje również dostawę i instalację oprogramowania antywirusowego, oraz oprogramowania do wykonywania kopii otwartych plików.

W ramach usług wdrożeniowych Talex przeprowadzi migrację zasobów z serwera Novell Netware 4.11 na nową platformę sprzętowo-programową, a także konfigurację stacji roboczych pracujących w środowisku Windows XP/2000/9x do korzystania z nowego serwera. Talex opracuje również procedury administracyjne dotyczące wykonywania kopii bezpieczeństwa i odtwarzania na ich podstawie utraconych danych, oraz przeszkoli w tym zakresie pracowników Biura Trybunału Konstytucyjnego.
W ramach umowy Talex będzie świadczyć kompleksowe usługi wsparcia technicznego dla dostarczonego sprzętu i oprogramowania. Dodatkowo firma obejmie sprzęt trzyletnią opieką serwisową.

http://www.talex.pl

Sylwester KozakTalex dla Trybunału

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.