Talex dostarczy oprogramowanie dla Euro-net

Opublikowano: 19 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Talex, integrator zaawansowanych technologii informatycznych, podpisał z firmą Euro-net Sp. z o.o. , właścicielem sieci sklepów RTV Euro AGD, umowę na dostawę oprogramowania Microsoft w ramach umowy licencyjnej Select.

W ramach podpisanej umowy Talex dostarczy oprogramowanie Microsoft w specjalnym systemie licencyjnym Microsoft Select Master Agreement. Talex będzie regularnie, przez cały okres obowiązywania umowy, dostarczać uaktualnienia oraz najnowsze wersje zakupionych produktów Microsoft. Dodatkową korzyścią dla Euro-net będą rabaty udzielane na produkty Microsoft w tym pakiecie licencyjnym. Talex zobowiązał się ponadto do pomocy przy opracowywaniu nowych projektów integracyjnych opartych na produktach Microsoft, a także zadeklarował pomoc przy wyborze optymalnej platformy sprzętowej.

Podpisana umowa będzie obowiązywać do czerwca 2006 roku. Jest to kolejna ważna umowa na zakup oprogramowania Microsoft podpisana przez Talex w bieżącym roku. W lipcu zawarto umowę z Energetyką Beskidzką oraz Maxer SA, natomiast w maju oprogramowanie Microsoft zakupił Lukas Bank.

Talex należy do grona największych partnerów Microsoft w Polsce. Firma posiada status Microsoft Large Account Reseller (LAR) uprawniający ją do sprzedaży wielowolumenowego typu licencji Microsoft Select. Ponadto, jako jedyny w kraju, Talex może potwierdzić najwyższy poziom świadczonych usług wsparcia technicznego dla produktów Microsoft certyfikatem Microsoft Gold Certified Partner for Support Services.

http://www.talex.pl

Sylwester KozakTalex dostarczy oprogramowanie dla Euro-net

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.