TALEX uhonorowany 'Gazelą Biznesu 2002'

Opublikowano: 16 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

TALEX SA został wyróżniony wysoką pozycją w rankingu „Gazele Biznesu 2002” organizowanym przez „Puls Biznesu”.

Trzecia edycja „Gazel Biznesu” przyniosła TALEX SA wysokie, 3 miejsce w zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm Wielkopolski. W skali całego kraju poznańska spółka informatyczna zajęła ostatecznie 43 pozycję potwierdzając tym samym nieustającą i stałą tendencję rozwojową przejawiającą się w konsekwentnym wzroście obrotów.

Po trzech kwartałach przychody spółki przekroczyły poziom 72 mln zł podczas, gdy zysk osiągnął blisko 7,5 mln zł. Oznacza to, że bieżący rok może okazać się rekordowym w historii spółki. Dobre wyniki finansowe są rezultatem podpisanych w tym roku znaczących kontraktów m.in. z Jeronimo Martins Dystrybucja, Biurem Komitetu Integracji Europejskiej, Raben Logistics oraz BZ WBK.

http://www.talex.pl

Sylwester KozakTALEX uhonorowany 'Gazelą Biznesu 2002'

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.