TALEX wyróżnionym partnerem SUN Microsystems

Opublikowano: 14 czerwca 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od 1995 roku poznańska spółka informatyczna TALEX SA współpracuje z koncernem SUN Microsystems oferując produkty i rozwiązania tej firmy swoim klientom. W uznaniu zasług TALEXU w promowaniu oferty SUNa, poznański integrator nagrodzony został statuetką PARTNERA przez firmę DNS.

DNS to krakowska spółka typu Channel Development Provider będąca jedynym dystrybutorem technologii SUN Microstystems w Polsce. W ubiegłym tygodniu DNS po raz pierwszy w historii nagrodziła cztery polskie firmy informatyczne specjalnymi statuetkami „PARTNERA” za ich wkład w „sprzedaż produktów i myśli technologicznej koncernu SUN”. Wśród nagrodzonych znalazł się poznański TALEX, firma od ponad 7 lat współpracująca z SUNem i będąca jedną z największych polskich spółek IT posiadających status VAR (Value Added Reseller) koncernu SUN Microsystems.

Teraz status ten został dodatkowo podkreślony przez przyznanie nagrody PARTNERA SUNa, co stawia TALEX SA w pierwszym rzędzie najważniejszych sprzedawców produktów oraz rozwiązań technologicznych amerykańskiego koncernu.

Spośród produktów SUN Microsystems w ofercie TALEX SA znajdują się obecnie komputery wieloprocesorowe, monitory, stacje robocze, sprzęt sieciowy oraz oprogramowanie systemowe i sieciowe.

http://www.talex.pl

Sylwester KozakTALEX wyróżnionym partnerem SUN Microsystems

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.