TaniaChata.pl – dla tych co budują

TaniaChata.pl to portal gdzie w jednym miejscu zgromadzono kilka tysięcy informacji na temat artykułów budowlanych i wykończeniowych dostępnych w całym kraju. Są tu m.in. materiały na ściany, dachy, podłogi, zaprawy, farby, okna, drzwi czy izolacje niezbędne przy budowie czy remoncie. Wszystko z cenami, zdjęciami i adresami sklepów.

“Portal TaniaChata.pl powstał z myślą o tych, którzy w okresie boomu budowlanego nie chcą przepłacać za materiały budowlane czy wykończeniowe. Chcemy, by odnajdywali jak najtańsze produkty bez jeżdżenia po składach budowlanych czy hipermarketach. Dlatego posegregowaliśmy je wg. cen – od najniższych w każdej kategorii produktów.” – mówią Marcin Kryska i Robert Rewiński, pomysłodawcy i twórcy TaniaChata.pl.

Punkty sprzedaży odnajduje się bez trudu, bo system wskazuje je dokładnie na mapach miast w całej Polsce. Dodatkowo materiały budowlane można wyszukiwać wg. województw, korzystając z interaktywnej mapy Polski. Najbliżej domu. Bardziej wymagającym, wewnętrzna wyszukiwarka pozwala odnaleźć ceny produktów z oczekiwanej półki jakościowej. Np. po wpisaniu “panele dąb” pokazują się ceny tylko dla tej grupy podłóg.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry