Tanie bilety lotnicze z drugiej ręki

Decydując się na lot tanią linią lotniczą, bardzo często zakupu biletu musimy dokonać z wielomiesięcznym wyprzedzeniem. Trudno nam wtedy przewidzieć wszystkie okoliczności i czasami okazuje się, że musimy zrezygnować z lotu. Dzięki nowej usłudzie portalu Pasazer.com, nie oznacza to jednak, że tracimy pieniądze wydane na bilet. W połowie stycznia serwis uruchomił platformę pozwalającą na handel biletami z drugiej ręki.

Czytelnicy serwisu Pasazer.com, którzy nie mogą polecieć tanią linią w wybranym przez siebie terminie, mogą skorzystać z nowej platformy, która pozwala im sprzedać swój bilet w obiegu wtórnym. Z drugiej strony, osoby, które chcą tanio polecieć, a nie dokonały rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem, mają okazję zapłacić za lot symboliczną kwotę.

– Chcemy, aby nasz serwis nie tylko informował o tym, co dzieje się na rynku tanich lini lotniczych, ale także pomagał pasażerom. Nasza nowa usługa jest całkowicie bezpłatna – mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny serwisu Pasazer.com.

Na platformie Bilety z drugiej ręki można zamieszczać oferty sprzedaży biletów zakupionego u tych przewoźników, którzy pozwalają ma zmianę nazwiska pasażera (Wizz Air, Sky Europe, easyJet, Ryanair). Osoba kupująca ponosi dodatkowo opłatę za zmianę nazwiska.

http://www.pasazer.com/zdrugiej.php

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top