Tanie latanie w VTrip.pl

Opublikowano: 21 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Polski Portal Turystyczny VTrip.pl rozpoczął współpracę ze SkyEurope Airlines jedną z największych firm, gwarantujących tanie systematyczne transporty lotnicze. Obecnie internauci mogą rezerwować tanie przeloty lotnicze na stronach Polskiego Portalu Turystycznego VTrip.pl.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, VTrip.pl uzupełni swoją ofertę o kilku pozostałych przewoźników dostępnych na polskim rynku. Nowe podmioty oferujące tanie systematyczne transporty lotnicze pozwolą naszym Klientom na jeszcze lepszy wybór odpowiedniej propozycji.” – mówi Dariusz Baranowski, Specjalista ds. Sprzedaży w VTrip.pl.

SkyEurope Airlines prowadzi sieć 14 destynacji. Zapewnia kursy do Londynu, Paryża, Mediolanu, Wenecji, Berlina, Stuttgartu, Zurichu, Pragi, Splitu, Dubrownika, Zadaru i Koszyc. Ceny biletów lotniczych są niższe albo porównywalne z cenami biletów autobusowych i kolejowych, jak też z cenami paliwa do samochodu osobowego, zużytego na podróż do wymienionych destynacji.

http://www.vtrip.pl

Sylwester KozakTanie latanie w VTrip.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.