Tanie linie lotnicze w aero.pl

Należący do Travelplanet.pl serwis Aero.pl uruchomił sprzedaż biletów tanich linii lotniczych. Jest to pierwsze miejsce w polskim internecie gdzie można nie tylko sprawdzić ofertę tanich przewoźników, ale także dokonać jej zakupu.

Jak mówi Ewa Orlewska – kierownik Aero.pl stworzenie możliwości rezerwacji biletów tanich linii lotniczych jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. Dotychczas, aby zarezerwować bilet tych linii należało przejrzeć strony wszystkich przewoźników. Dla niektórych osób było to bardzo kłopotliwe. Dodatkową przeszkodą jest to, że w Polsce niewielka część konsumentów posiada kartę kredytową – niezbędną przy rezerwacji biletu bezpośrednio na stronie taniego przewoźnika. W Aero.pl za bilet tanich linii można zapłacić także przelewem – zachęca to do zakupu także klientów, którzy mają obawy przed podawaniem swojego numeru karty w sieci.

W chwili obecnej Aero.pl posiada w swojej ofercie tanie linie lotnicze oferujące wyloty zarówno z Polski, jak i z lotnisk zagranicznych – np. Berlina. Jak mówi Ewa Orlewska produkt tanich przewoźników będzie systematycznie rozbudowywany. Przygotowujemy się już do sprzedaży biletów EasyJet, który już w październiku uruchomi wyloty z Polski.

Aero.pl oprócz tanich linii prezentuje niemal wszystkie promocje dostępne w Polsce. Serwis sprzedaje bilety ponad 500 linii lotniczych i ma w ofercie 1,5 mln taryf.

http://www.aero.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top