Tanie przeloty z serwisem Pasazer.com i MediaLink.pl

Opublikowano: 21 grudnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Nowy serwis internetowy Pasazer.com na bieżąco informuje o tym, co dzieje się na rynku dostępnych w Polsce i w Europie tanich przewoźników. Na łamach witryny dostępne są informacje o najnowszych promocjach, rozkładach lotów, a także problemach linii – dzięki temu pasażerowie wiedzą, którymi samolotami warto latać, a którymi nie. Od połowy grudnia serwis współpracuje z portalem MediaLink.pl. Współpraca ta zaowocuje rozwojem serwisu Pasazer.com w I kw. 2005 roku.

– Przygotowania do uruchomienia serwisu Pasazer.com rozpoczęły się na początku 2004 roku, kiedy na polski rynek zaczęli z impetem wchodzić tani przewoźnicy – mówi Paweł Cybulak, koordynator projektu Pasazer.com. – Chcemy informować o tym, którą linię lotniczą warto wybrać, która z linii ma obecnie najlepszą ofertę promocyjną i co czeka pasażerów, jeśli wybiorą danego przewoźnika. Jesteśmy lekiem na tanie przeloty – dodaje.

Obecnie na łamach serwisu znaleźć można rozkłady lotów wszystkich dostępnych na polskim rynku linii lotniczych oraz bieżące informacje na temat ich działalności. Na stronie dostępne są również informacje niezbędne w podróży lotniczej – przewodniki po miastach, ubezpieczenia oraz to gdzie i jak wynająć samochód.

Użytkownicy mają także dostęp do bazy aktualnych promocji, a także na bieżąco aktualizowanych informacji o polskich lotniskach Na stronie Pasazer.com (www.pasazer.com) znajduje się również newsletter – to opcja dobra dla tych, którzy nie mają czasu aby odwiedzać Pasażera codziennie.

– Zdecydowaliśmy się na współpracę z serwism Pasazer.com ze względu na zainteresowanie naszych czytelników, pracowników mediów, reklamy i telekomunikacji, ludzi z wyższym i średnim wykształceniem, podróżami lotniczymi. Samolot to idealny środek lokomocji na np. delegację. Obecnie współpraca ogranicza się do przeprowadzenia na łamach MediaLink.pl kampanii bannerowej, jednak w pierwszym kwartale przyszłego roku zostanie rozszerzona o kolejne pola – mówi Piotr Witkowski, redaktor naczelny portalu MediaLink.pl.

http://www.pasazer.com

http://www.medialink.pl

Sylwester KozakTanie przeloty z serwisem Pasazer.com i MediaLink.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.